مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نگهداری صحیح دلمه های بعد از کاشت مو

دلمه های بعد از کاشت مو
  • 12 سپتامبر 2018
  • 6279 بازدید
  • بدون نظر

نگهداری صحیح دلمه های بعد از کاشت مو

کاشت موی طبیعی که از پشت سر خود بیمار برداشته می شود تنها روش رفع دائمی کم پشتی ایجاد شده در موی بیماران بر اثر ریزش مو می باشد که بعد از کاشت ممکن است عوارضی برای بیمار ایجاد گردد که دلمه های ایجاد شده در محل برداشت و کاشت موها از این نوع عوارض می باشند اما نگهداری صحیح دلمه های بعد از کاشت مو چگونه انجام می گیرد.

دلمه های بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو برخی از افراد دچار دلمه بستن پوست سر در محل برداشت موها و در محل کاشت مو می گردند که این دلمه ها باید به گونه ای رفع گردند که موجب ایجاد عفونت در فولیکول های مو نگردند و باعث تخریب آنها نشوند.

دلمه های بعد از کاشت مو

درمان دلمه های بعد از کاشت مو

زمانی که بیمار بعد از کاشت مو دچار دلمه های پوستی در محل بانک موی خود و کاشت مو می گردد متخصص با تجویز آنتی بیوتیک و کرم های مرطوب کننده باعث مرطوب نگه داشتن پوست سر خواهد شد و توصیه های لازم را به بیمار جهت مراقبت های لازم نسبت به رفع این عارضه خواهد داشت البته اغلب دلمه ها بعد از کاشت تا ۱۰ روز رفع خواهند شد.

درمان های خانگی دلمه های بعد از کاشت مو

افرادی که بعد از کاشت موی خود دچار دلمه پوستی در اطراف مو شده اند می توانند با ریختن ژل آلوئه ورا بر روی زخم های خود بر روی پوست بهبود زخم ها را تسریع نمایند همچنین مرطوب نگه داشتن پوست سر با استفاده از سرم های شستشوی پوست و تکرار این کار در طول شبانه روز به طور مرتب به رفع دلمه های ایجاد شده کمک خواهد کرد.

دلمه های بعد از کاشت مو

مراقبت از پوست سر بعد از کاشت مو

هر فردی که اقدام به کاشت مو می نماید باید قبل و بعد از کاشت اطلاعات کافی و تخصصی را در مورد مراقبت های لازم بعد از کاشت در جلسات مشاوره از متخصص خود کسب نماید تا با مراقبت های مناسب بهترین شرایط را برای عدم ایجاد عفونت در فولیکول ها و رشد مناسب آنها فراهم نماید تا هم هزینه و هم بانک موی خود را بدون کسب نتیجه مطلوب از دست نداده باشد.

اگر چه ایجاد دلمه های کوچک بر روی پوست سر بعد از کاشت مو امری بسیار معمول می باشد اما جهت جلوگیری از ایجاد نشدن عفونت در فولیکول های مو باید این دلمه ها با درمان دارویی و موضعی برطرف شوند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم