مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دلایل و درمان ریزش مو در زنان

دلایل ریزش مو در زنان و درمان آن
  • 5 آگوست 2018
  • 317 بازدید
  • بدون نظر

دلایل و درمان ریزش مو در زنان

مو بخش عمده ای از زیبایی زنان را تشکیل می دهد که مراقبت و نگهداری از مو برای زنان نکته ای بسیار مهم است، دلایل و درمان ریزش مو در زنان و درمان آن به وسیله های گوناگون که شامل کاشت مو یا تقویت مو می باشد،تا با مدل موهای خود بتوانند در جهره خود نیز تغییرات بسیار زیادی ایجاد کنند.

دلایل و درمان ریزش مو در زنان

ریزش بیش از ۱۰۰ تار مو در روز برای نگرانی نسبت به از دست دادن زیبایی خود قابل قبول است این ریزش مو برای زنان می تواند دلایل بسیاری را داشته باشد. با بالا رفتن سن زنان ومتوقف شدن بعضی ازهورمون ها موجب کم پشت شدن و ریزش مو در آنها خواهد شد. ابتلا به بیماری های که مستقیما بر روی رشد مو تاثیر گذار هستند متجر به ریزش مو می شود استرس در زنان به دلیل مشکلات زندگی آنها را بیمار می کند. کاهش وزن و ریزش مو از حمله بیماری هاست که بر اثر استرس بوحود می آید.

تغذیه نامناسب برای هر فردی عوارض به همراه دارد زنانی که با وزن خود مشکل دارند و در مورد کاهش وزن خود رژیم های اشتباه غذایی را استفاده می کنند به مرور با حذف یا کم کردن برخی مواد خوراکی در بدن موجب بروز بیماری های مختلف به ویژه ریزش مو خواهند شد. مراقبت اشتباه از موی سرو استفاده از لوازم سفت و سخت برای حالت دادن به موهای خود باعث ریزش مو خواهند شد.

دلایل ریزش مو در زنان و درمان آن

خطرات تهدید کننده مو

  • استفاده از اتو و سشوار برای ساقه وریشه مو بسیار خطرناک است و موجب نازک شدن بدنه موی سر خواهد شد.
  • استفاده از نرم کننده ها، نقویت کننده ها یا محصولات شیمیایی برای حالت دادن به مو اگر از روی نا آگاهی صورت گیرد آسیب های جبران ناپذیری را به همراه دارد.
  • بستن موی سر بطوری که با فشار زیادی به مو همراه باشد موجب کنده شدن ریشه مو خواهد شد و آسیب های جدی به ریشه مو وارد خواهد کرد.

دلایل ریزش مو در زنان و درمان آن

راهکارهای درمان ریزش مو در زنان

برای درمان ریزش مو راهکارهای متعددی وجود دارد، که بهترین روش مشاوره با پزشکان مرتبط و بدست آوردن علت ریزش مو است تا بدین ترتیب بتوان ابتدا چلوگیری از روند رشد بیماری صورت گیرد سپس راه درمان آن را پیش گرفت. تفاوت در علت ریزش مو طول درمان را مشخص خواهد کرد. مراجعه هرچه سریعتر برای درمان موجب از دست رفتند کمتر تار موهای شما همین طور آسیب کمتر به ریشه مو خواهد شد. البته این روند درمان باید تحت نظارت مستقیم پزشک صورت گیرد تا ثمر بخش باشد.

دلایل ریزش مو در زنان و درمان آن که به روش های زیر صورت میگیرد:

کاشت مو درمان ریزش مو

بهترین راه درمان ریزش مو کاشت مو است که در متدهای مختلف عرضه می شود. با توجه به الگوی ریزش مو روش کاشت مو انتخاب و در بهترین کلینیک توسط پزشکان با تجربه انجام شده تا به بهترین نتیجه درمانی برای ریزش مو منتهی شود.

دلایل ریزش مو در زنان و درمان آن

ترمیم مو درمان ریزش مو

راهکاری موثر برای کمک به کسانی که سریعاً متوجه ریزش موی سر خود شده اند. ترمیم موی سر می باشد، این روش کاربردی ترین روش برای درمان ریزش مو است بطوریکه با استفاده از این روش می توانید ریزش مو های موضعی را رفع نمایید.

تفویت مو درمان ریزش مو

با استفاده از داروهای گوناگون که پزشک تجویز می کند می توان تقویت مو را انجام داد. اما باید توجه داشته باشید که از هر داروی بدون تجویز پزشک نباید استفاده نمایید، بهترین داروهای تقویت مو باید مواردی که موی شما نیاز دارد تا روند رشد و تکامل را بهبود ببخشد، برخوردار باشد، در این میان میتوانید از تقویت کننده های طبیعی نیز استفاده کنید که تاثیر و اثر بخشی آنها به دلیل طبیعی بود بسیار بالاست.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم