مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های درمان گیاهی کچلی سر کدامند

درمان گیاهی کچلی سر | درمان کچلی سر با گیاهان | درمان گیاهی کچلی مردان
  • 26 نوامبر 2018
  • 1053 بازدید
  • بدون نظر

روش های درمان گیاهی کچلی سر کدامند

در سالهای اخیر استفاده از روش های سنتی برای افزایش زیبایی و جلوگیری از نواقص مختلفی که برای زیبایی به وجود می آید تا حد زیادی کاهش یافته است به همین دلیل مراجعه به کلینیک های زیبایی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. این در حالی است که در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از روش های سنتی به نتیجه رسید. درمان گیاهی کچلی سر موضوعی است که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم تا بتوانید با کمترین هزینه ی ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید پس با ما همراه باشید.

بهترین روش برای درمان گیاهی کچلی سر

درمان گیاهی کچلی سر یکی از بهترین راه هایی است که بسیاری از افراد میتوانند برای رشد موهای جدید به سراغ آن بروند اما باید به این نکته هم توجه شود که استفاده از روش های طبیعی در همه ی مواقع هم نتایج قابل قبولی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی ارثی یا هورمونی شده اند بهتر است حتما قبل از اینکه به سراغ روش های خانگی بروند به پزشک مراجعه نمایند.

درمان گیاهی کچلی سر | درمان کچلی سر با گیاهان | درمان گیاهی کچلی مردان

اما به طور کلی از میان روش های زیادی که برای درمان گیاهی کچلی سر میتوان به استفاده از روغن های زیتون و سیاه دانه اشاره کرد. این روغن ها به دلیل خواص فوق العاده ای که دارند به رشد سریع موها کمک میکنند به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد به نتیجه خواهند رسید. برای رفع ریزش مو با این روغن ها باید حداقل هر دو روز یک بار به مدت ۱۰ دقیقه موها را با آن ماساژ داد.

درمان گیاهی کچلی سر با شیرین بیان

برای درمان گیاهی کچلی سر میتوانید از شیرین بیان هم استفاده کنید. بهتر است بدانید شیرین بیان برای رفع عفونت های سر بسیار مفید میشود به همین دلیل افرادی که به دلیل بیماری های عفونی پوست سر دچار ریزش مو شده اند میتوانند با استفاده از آن به نتایج قابل توجه ی دست پیدا کنند.
برای استفاده از شیرین بیان باید به تهیه ی ریشه آن بپردازید و بعد از این که آن را خرد کردید اجازه دهید با آب به مدت یک ربع الی بیست دقیقه بجوشد. در انتها میتوانید موهایتان را با آن ماساژ دهید تا شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشید.

درمان گیاهی کچلی سر | درمان کچلی سر با گیاهان | درمان گیاهی کچلی مردان

فلفل هندی برای درمان گیاهی کچلی سر

فلفل هندی هم یکی از بهترین گزینه ها برای درمان گیاهی کچلی سر است چون استفاده از این ماده ی فوق العاده باعث تحریک پوست و افزایش خون رسانی میشود که همین به افزایش رشد موها کمک قابل توجهی خواهد کرد. البته ممکن است برخی از افراد به آن حساسیت داشته باشند که باید قبل از استفاده به آن توجه داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم