مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ورم صورت بعد از کاشت مو

درمان ورم صورت بعد از کاشت مو
  • 10 سپتامبر 2018
  • 13773 بازدید
  • بدون نظر

درمان ورم صورت بعد از کاشت مو

درمان ورم صورت بعد از کاشت مو امری بسیار طبیعی است که اگر تمام پروتکل های لازم را جهت جلوگیری از ورم صورت ،  رعایت کنید، باز هم امکان ورم صورت شما وجود دارد، زیرا با برخورد مواد بی حس کننده یا لیدوکائین به صورت شما، باعث تورم می شود، این ماده در زمان کاشت مو در داخل سر شما تزریق می شود و تا شش ماه طول می کشد تا سر شما از حالت بی حسی خارج می شود. با کمپرس سرد و گرم می توانید به راحتی از شره تورم صورت خود خلاص شوید و در نظر داشته باشید که کمپرس گرم خیلی بهتر جواب میدهد و اگر روزانه چندیدن بار آن را بر روی صورت خود قرار دهید، گاها در عرض ۲۴ ساعت درمان می شود، سعی کنید تا درمان ورم صورت بعد از کاشت مو را به سرعت انجام دهید تا برای شما مشکل ساز نشود.

کاشت مو اگر چه زندگی و ظاهر بسیاری از افراد را تغییر می دهد و باعث بازگرداندن جوانی و شادابی به چهره افراد می شود اما باعث ایجاد عوارضی برای افراد خواهد شد که این عوارض در بیماران مختلف متفاوت خواهد بود، یکی از عوارض ایجاد شده پس از کاشت مو برای اغلب بیماران متورم شدن صورت می باشد که باید دید درمان ورم صورت بعد از کاشت مو چگونه انجام می گیرد.

درمان ورم صورت

یکی از رایج ترین عوارض کاشت مو که اغلب بیماران با این مسئله مواجه می گردند تورم پس از جراحی می باشد که در صورت بیمار به دلیل تجمع میان بافتی در زیر پوست ایجاد می شود و بیمار با داشتن این تورم از حضور در بین جمع پرهیز می نماید که با به کارگیری روش های ساده می توان از تورم ایجاد شده کاهش داد.

درمان ورم صورت بعد از کاشت مو

دلایل تاثیر گذار بر روی درمان ورم صورت

در تمام روش های کاشت مو ایجاد تورم در صورت امری معمول می باشد که این تورم بیشتر در پیشانی و زیر چشم و شقیقه ها ایجاد می شود و هر چه تعداد گرافت های کاشته شده مو و وسعت ناحیه کاشت و عمق شیارهای ایجاد شده بر روی پوست سر بیشتر باشد تورم ایجاد شده نیز بیشتر خواهد بود و درمان تورم بیشتر طول خواهد کشید.

درمان ورم صورت بعد از کاشت مو

افرادی که کاشت مو انجام داده اند و دچار ورم صورت شده اند باید جهت کاهش تورم صورت خود تا چندین روز از خم کردن سر خود پرهیز نمایند و می توانند از کمپرس یخ بر روی پیشانی و صورت خود استفاده کنند ، این افراد باید از برخورد سر خود با هر گونه جسمی پرهیز نمایند و مایعات زیاد مصرف کنند همچنین می توانند قرص کورتون و آمپول دگزامتازون را با تجویز و توصیه متخصص مصرف نمایند و تا حد زیادی تورم صورت خود را کاهش دهند.

درمان ورم صورت بعد از کاشت مو

یکی از بهترین راه کارها جهت کاهش تورم ایجاد شده در صورت بعد از کاشت مو تغییر مدل خوابیدن افراد می باشد که این افراد پس از کاشت مو باید تا چندین روز هنگام خواب به صورت نیمه نشسته و با زاویه ۴۵ درجه بخوابند و در هنگام استراحت باید با کمک گرفتن از بالش ، کمر خود را به حالت نیم خیز قرار دهند تا فشاری بر روی سر و صورت ایجاد نگردد و گردش خون در صورت تورم ایجاد شده را کاهش دهد.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم