مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان نازک شدن مو سر زنان چگونه است ؟

درمان نازک شدن مو سر زنان
  • 2 اکتبر 2018
  • 568 بازدید
  • بدون نظر

درمان نازک شدن مو سر زنان چگونه است ؟

رشد سریع ، درخشندگی و پرپشتی مو برای زنان در سنین مختلف مخصوصا جوانانی اهمیت زیادی دارد ، لذا هنگامی که موها دچار عارضه ی خاصی شود ، این رویداد برای آنها نگرانی زیادی را ایجاد می کند ، در همین راستا در این مقاله ، درمان نازک شدن مو سر زنان مورد بررسی قرار گرفته شده است.

علت نازک شدن مو سر زنان

علل نازکی و ریزش موها در زمان به مانند مردان بوده و همان دلایل سبب نازک و ضعیف شدن موها خواهد شد ، اختلالات هورمونی ، زمینه ی ارثی ، بروز برخی بیماری ها ، شیمی درمانی ، عوارض مصرف برخی داروها ، رژیم های غیراصولی و سریع ، فشارهای عصبی و روانی ، تخمدان پلی کیستیک ، عدم تغذیه ی سالم و لازم و …. از جمله دلایل هستند که موها را تحت تاثیر قرار داده و سبب نازک و شکننده شدن آنها خواهد شد.

درمان نازک شدن مو سر زنان

درمان نازک شدن مو سر زنان

از آنجا که در اثر نازک و ضعیف شدن موها ، ریزش و کم پشت شدن موها و حتی طاسی سر مورد انتظار خواهد بود ، لذا جهت درمان عارضه ی نازک شدن موها بهترین و سریع ترین روش درمان ممکن ، مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو خواهد بود ، زیرا پزشک معالج در کوتاه ترین زمان ممکن با تشخیص عامل اصلی تخریب کننده ی موها می تواند موثرترین و اصولی ترین روش درمان را اعمال نماید و فرصت طلایی درمان به موقع برای فرد از بین نخواهد رفت.

درمان نازک شدن مو سر زنان

محلول موضعی ماینوکسیدیل و نازکی موها

استفاده از محلول موضعی ماینوکسیدیل ۲ % به میزان دو بار در روز ، از جمله درمان های ساده جهت تقویت موهای نازک می باشد که از ریزش موها جلوگیری کرده و در صورت استفاده منظم و طولانی مدت ، سبب تقویت و افزایش رشد موها خواهد شد.

نتایج حاصل از درمان های اصولی و استاندارد که با بررسی وضعیت موهای فرد توسط پزشک متخصص انجام می شود ، به دلیل منطبق بودن بر اساس و پایه ی علمی ، معمولا بسیار موثر و ماندگار هستند و در حفظ و تقویت موهای آسیب دیده به شکل مطلوب ، تاثیرگذار خواهند بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم