مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو به روش FIT

درمان ریزش مو به روش FIT
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۷
  • 134 بازدید
  • بدون نظر

درمان ریزش مو به روش FIT

روش های مختلفی جهت انجام عمل زیبایی کاشت مو وجود دارد که به کمک هر روشی که انتخاب گردد ، می توان فولیکول های زنده مو را از بانک موی فرد استخراج نمود و به محل مناسب در خط رویش یا نواحی کم پشت شده موها پیوند زد ، موهای پیوندی در صورت پاسخ مثبت به پیوند ، پس از یک دوره ی استراحت ، وارد فاز رویشی خواهند شد و پس از حدودیک سال از عمل کاشت موها ، فرد می تواند نتیجه ی نهایی رشد موها را مشاهده کند. در همین راستا، در این مقاله درمان ریزش مو در آقایان با کاشت مو به روش FIT به عنوان یکی از روش های پیوند مو ، مورد بررسی قرار گرفته شده است.

درمان ریزش مو به روش FIT

درمان ریزش مو

پیوند مو آخرین گزینه ی درمان ریزش مو برای افرادی است که بخش از موهای خود را از دست داده اند، در صورت وجود بانک موی کافی که موها دارای ریشه ی قوی جهت پیوند زدن باشند ، روش پیوند مو به دلیل هم بافت بودن فولیکول های کاشته شده ، به خوبی پاسخ خواهد داد.

درمان ریزش مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT

در رابطه با کاشت مو به روش FIT می توان عنوان نمود که در این روش ، پیوند مو به کمک دستگاه پانچ انجام می شود ، ناحیه ی اهداء کننده ی فولیکول های مو(بانک موی پشت سر فرد)پس از ایجاد بیحسی موضعی آماده ی استخراج فولیکول ها خواهد بود،پزشک متخصص به کمک دستگاه پانچ گرافت های دو یا چندتایی از فولیکول های مو را خارج می سازد،

در این روش پس از استخراج تعداد کافی از فولیکول های پیوندی به جراحی و بخیه کردن نیازی نخواهد،پس از استخراج ، با جداسازی فولیکول ها به صورت کاملا مجزا، استریل سازی انجام می شود و ناخالصی هایی موجود بر ساقه و ریشه ی مو زدوده می شود و پس از آن به کمک خود دستگاه پانچ، با ایجاد بیحسی موضعی مجددا فولیکول های مو با دقت بالا در محل های مناسب(در خط رویش طبیعی مو)پیوند زده خواهند شد و در نهایت پس از کاشت کلیه فولیکول های زنده و سالم در محل تعیین شده، محل کاشت شده، پانسمان می گردد.

درمان ریزش مو به روش FIT

مزیت روش FIT

روش FIT برای افرادی که از جراحی و بر جای ماندن جای اسکار حاصل از برداشت نواری فولیکول های مو ، ترس دارند، بسیار مناسب می باشد. به کمک روش FIT می توان با دقت به کاشت فولیکول های پیوندی پرداخت و درمان ریزش مو را در آقایان انجام شد. تعداد گرافت های پیوندی در روشFIT طی یک جلسه از تعداد گرافت های پیوندی در روش FUT و SUT کمتر می باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

درمان ریزش مو به روش FIT
4 (80%) 3 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم