مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو با لیزر LLLT

درمان ریزش مو با لیزر LLLT
  • 19 نوامبر 2018
  • 534 بازدید
  • بدون نظر

درمان ریزش مو با لیزر LLLT

شاید باور این مسئله سخت باشد اما امروزه لیزر آنقدر پیشرفت کرده است که در تمامی قسمت های زندگی انسان ها جایگاه ویژه ای برای خود دست و پا کرده است و حتی پزشکان از آن برای درمان ریزش مو نیز استفاده می کنند. اگر بخواهیم توضیحات بیشتری خدمت شما ارائه دهیم باید بدانید که امروزه درمان ریزش مو با لیزر LLLT امکان پذیر است. این دستگاه با انتشار طیف نور قرمز مرئی سعی در تحریک فولیکول های مو و کلاژن ها دارد و کمک می کند تا دوباره افرا دموهایی زیبا و خوش حالت داشته باشند. این لیزرها در مقایسه سایر دستگاه هایی که وجود دارد از کیفیت و توان کمتری برخوردار هستند و حتی از آن در صنعت صنایع نیز استفاده می کنند. در ادامه توضیحات بیشتری خدمت شما ارائه خواهیم داد.

درمان ریزش مو با لیزر LLLT

چگونگی عملکرد درمان ریزش مو با لیزر LLLT

پس از اینکه در رابطه با درمان ریزش مو با لیزر LLLT آگاهی پیدا کردید حال مهمترین مسئله ای که باید به آن پرداخته شود چگونگی عملکرد آن می باشد. در این رابطه باید بگوییم که این لیزر بر روی پوست بدن تاثیر میگذارد و به راحتی از آن عبور می کند و خود را به فولیکول های مو می رساند و با افزایش انرژی آنها سعی در رشد انرژی دادن آنها می شود. در این روش از هیچگونه ماده شیمیایی استفاده نمی شود و تنها با تحریک پذیری سعی در رسیدن به نتیجه مطلوب دارند. برخی از افراد بر این عقیده اند که این لیزر میتواند تاثیرات منفی بر روی پوست داشته باشد اما باید بدانید که اگر این روش توسط پزشک با تجربه صورت گیرد هیچ مشکلی را به همراه نخواهد داشت.

درمان ریزش مو با لیزر LLLT

کاندیدای مناسب درمان ریزش مو با لیزر LLLT

وقتی که میدانید باید از روش های متفاوتی مانند لیزر LLLT برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنید باید نسبت به این مسئله آگاه باشید که آیا کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل هستید؟ در این راستا باید بگوییم که کسانی میتوانند به درمان ریزش مو با لیزر LLLT بپردازند که مبتلا به آلوپسی آندروژنیک ارثی هستند و یا دچار ریزش موی سکه ای شده اند. در واقع این روش بر روی سطوح کم نتایج بسیار قابل قبولی از خود به جای گذاشته و تمامی افراد از این روش راضی هستند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم