مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان ریزش مو با ترمیم مو به روش HRT

درمان ریزش مو با ترمیم مو
  • 15 آگوست 2018
  • 1199 بازدید
  • بدون نظر

درمان ریزش مو با ترمیم مو به روش HRT

ضعیف بودن بانک مو در فرد ، بالا بودن هزینه ی عمل زیبایی کاشت مو ، عدم توقف فرآیند ریزش مو در فرد ، اختلالات هورمونی بی ثبات ، ترس فرد از جراحی و کاشت مو و … از جمله دلایلی هستند که برخی افراد را مجبور می کند به جای عمل زیبایی کاشت مو ، از روش های دیگر نظیر ترمیم مو به منظور داشتن موهایی پرپشت و بلند ، استفاده کنند ، از این رو در این مقاله ، درمان ریزش مو با ترمیم مو به روش HRT مورد بررسی قرار گرفته شده است.

درمان ریزش مو با ترمیم مو

درمان ریزش مو با ترمیم مو

بهتر است قبل از اجرای روش ترمیم مو ، با مراجعه به پزشک متخصص تا حد ممکن با داروهای مناسب عارضه ی ریزش مو را متوقف ساخت زیرا با روش HRT تنها می توان به ترمیم موهای از دست رفته به شکل مصنوعی و با موهای غیرقابل رشد پرداخت و این روش تاثیری در درمان ریزش موهای فرد نخواهد داشت.

ترمیم مو به روش HRT ، از جمله عمل های زیبایی حساس می باشد که به دلیل داشتن تاثیر بر روی موهای طبیعی فرد ، باید این روش توسط پزشک متخصص پوست و مو با مواد و چسب های کراتینه و گیاهی مخصوص انجام شود تا حساسیت و عوارضی برای فرد ایجاد نگردد.

درمان ریزش مو با ترمیم مو

ترمیم مو به روش HRT

در رابطه با درمان ریزش مو با ترمیم مو به روش HRT می توان عنوان نمود که به کمک این روش ، طی یک جلسه ، بدون جراحی و درد ، حجم بالایی از موها در اندازه ی دلخواه ایجاد خواهد شد.

قرار دادن الیاف مصنوعی یا موهای طبیعی به کمک چسب ، گیره و یا نوار در زیر پوست ، روی پوست و در میان موهای طبیعی فرد باعث می گردد که استفاده از روش ترمیم مو به شیوه ی HRT با توجه به انتظارات فرد و شرایط وی به بهترین شکل و راحت ترین روش انجام شود.

درمان ریزش مو با ترمیم مو

در ترمیم مو به روش HRT ، از موهایی هماهنگ با موهای طبیعی فرد از نظر ؛ حالت ، رنگ ، ضخامت و جنس استفاده می گردد ، به گونه ای که پس از ترمیم مو ، اطرافیان نیز موهای ترمیم شده را از موهای طبیعی فرد نمی توانند تمایز دهند.

نتایج حاصل از موهای ترمیمی

استفاده از الیاف مصنوعی با کیفیت ؛ روش کاشت موها ، استفاده از فیکس کننده های مرغوب ، دقت و مهارت پزشک متخصص و… در دستیابی به نتایج مطلوب از ترمیم مو و همچنین ماندگاری موهای ترمیم شده بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4.3/5 - (3 امتیاز)
4.3/5 - (3 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم