مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ساده ترین روش درمان ریزش موی سر ارثی مردان

درمان ریزش موی سر ارثی | درمان ریزش موی ارثی | جلوگیری از ریزش موی ارثی
  • 1 دسامبر 2018
  • 610 بازدید
  • بدون نظر

ساده ترین روش درمان ریزش موی سر ارثی مردان

بسیاری از آقایان نسبت به زیبایی خود هیچ حساسیتی به خرج نمیدهند به همین دلیل بعد از مشاهده ی نواقص مختلفی که برای زیبایی شان به وجود می آید کاملا بی تفاوت خواهند بود این در حالی است که کاهش زیبایی میتواند مشکلات روحی مختلفی برای آقایان به وجود آورد به همین دلیل باید به درمان آن پرداخت. بهتر است بدانید در میان ریزش موهای مختلفی که وجود دارد ریزش موی ارثی یکی از شایع ترین موارد در آقایان است به همین دلیل در ادامه به درمان ریزش موی سر ارثی مردان خواهیم پرداخت.

ساده ترین روش درمان ریزش موی سر ارثی مردان

برای درمان ریزش موی سر ارثی مردان روش های زیادی وجود دارد که میتوان با توجه به شرایط فرد از آن استفاده کرد. به طور کلی در صورتی که به دنبال ساده ترین روش برای رفع ریزش مو هستند باید از درمان های دارویی استفاده کنید. در حال حاضر داروهای زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به صورت موقت ریزش مو را برطرف کرد و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد.

درمان ریزش موی سر ارثی | درمان ریزش موی ارثی | جلوگیری از ریزش موی ارثی

البته باید این نکته را بدانید که قطع مصرف این داروها باعث بازگشت کچلی میشود به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند بهتر است از روش های مناسب تر استفاده کنند. از میان داروهای مختلفی که برای رفع ریزش موی ارثی وجود دارد میتوان به فیناستراید و ماینوکسیدیل اشاره کرد. استفاده از این داروها نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و به شدت توصیه میشود.

روش قطعی برای درمان ریزش موی سر ارثی مردان

بهتر است بدانید کاشت مو تنها روش قطعی برای درمان ریزش موی سر ارثی مردان به شمار میرود به همین دلیل افرادی که به دنبال روش های دائمی هستند باید به سراغ این روش بروند. افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد ریزش موهای کاشت شده نخواهند بود و میتوانند از این موضوع اطمینان داشته باشند.

ترمیم مو روش های زیادی دارد. در سالهای اخیر به علت پیشرفت هایی که در این روش ها به وجود آمده است عوارض آن ها کاهش قابل توجهی پیدا کرده است به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

درمان ریزش موی سر ارثی | درمان ریزش موی ارثی | جلوگیری از ریزش موی ارثی

درمان ریزش موی ارثی با پی ار پی و لیزر تراپی

برای درمان ریزش موی سر ارثی مردان میتوان در برخی از موارد از روش هایی مانند لیزر تراپی و پی ار پی استفاده کرد. بهتر است بدانید این روش ها در برخی از افراد نتایج قابل قبولی خواهد داشت اما بازهم نتایجی که در این روش ها به وجود می آید قطعی نخواهد بود. پی ار پی و لیزر تراپی بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که به تازگی دچار ریزش مو شده باشند.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم