مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دانستنی های کاشت مو

دانستنی های کاشت مو
  • 4 نوامبر 2018
  • 401 بازدید
  • بدون نظر

دانستنی های کاشت مو

روش های زیادی برای رفع ریزش مو وجود دارد اما مهمترین موضوعی که در درمان این مشکل وجود دارد این است که از روشی سریع برای دست یابی به نتیجه استفاده شود چون باقی ماندن ریزش مو و کچلی برای بیماران آسیب های مختلفی به وجود خواهد آورد. همین موضوع هم باعث شده تا امروزه بسیاری از افراد از روش هایی مانند کاشت مو برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند که به سرعت شاهد نتیجه باشند. در ادامه به دانستنی های کاشت مو خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

مهمترین دانستنی های کاشت مو

کاشت مو در حال حاضر جزء بهترین و طرفدار ترین روش ها برای رفع ریزش مو به شمار میرود به همین دلیل بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده می کنند به همین دلیل بهتر است همه ی بیماران با دانستنی های کاشت مو آشنایی کافی داشته باشند تا بتوانند با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنند و علاوه بر این دچار مشکلات مختلف نشوند.

دانستنی های کاشت مو

یکی از مهمترین مواردی که باید افراد از آن اطلاع داشته باشند این است که کاشت مو جزء روش های درمانی است که فقط برای درمان ریزش موی ارثی مورد استفاده قرار میگیرد بنابراین افرادی که به دلایل دیگر دچار ریزش مو شده اند نمیتوانند از این روش استفاده کنند. ضمن اینکه کاشت مو برای افرادی که بانک موی کافی ندارند به هیچ وجه عملی نیست و باعث عوارض مختلف خواهد شد.

سن مناسب کاشت مو

در میان دانستنی های کاشت مو بهتر است سن مناسب برای انجام این عمل هم اشاره کنیم چون متاسفانه بسیاری از افراد به علت این که اطلاع کافی از این موضوع ندارند تصمیم میگیرند در سنین پایین از این روش استفاده کنند. در حالی که برای کاشت مو حداقل فرد باید ۲۵ الی ۳۰ سال سن داشته باشد.

کاشت مو در سنین پایین باعث میشود تا احتمال ریزش مو افزایش پیدا کند چون در این سنین امکان تشخیص فولیکول های سالم که مستعد ریزش مو نیستند وجود ندارد.

دانستنی های کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

متاسفانه بسیاری از افراد به علت اینکه با دانستنی های کاشت مو آشنایی ندارند در مراجعه به کلینیک های زیبایی به شدت توصیه میکنند تا از روش هایی خاص برای رفع ریزش موهایشان استفاده شود چون تصور میکنند برخی از روش های مزایای فوق العاده ای دارند این در حالی است که برای انتخاب بهترین روش کاشت مو حتما باید متخصصان با بررسی هایی که انجام میدهند تصمیمات نهایی را اتخاذ کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم