مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا خارش ابرو بعد از کاشت طبیعی است ؟

خارش ابرو بعد از کاشت
  • 21 اکتبر 2018
  • 672 بازدید
  • بدون نظر

آیا خارش ابرو بعد از کاشت طبیعی است ؟

کاشت ابرو باعث می شود تا افراد علاوه بر اینکه از شر ریزش ابرو خلاص شوند، ابروانی زیبا و خوش حالت بدست آورند. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته روش های زیادی برای کاشت ابرو به دنیا معرفی شده است اما افرادی که از این روش استفاده می کنند دچار خارش ابرو بعد از کاشت می شوند. تاکنون از خود پرسیده اید که دلیل این مسئله چه میتواند باشد؟ در این رابطه باید بگوییم که عواملی مانند دستکاری پوست، عفوت های پوستی و حساسیت های پوستی از جمله دلایلی هستند که باعث بروز خارش می شوند.

خارش ابرو بعد از کاشت

اهمیت خارش ابرو بعد از کاشت

در رابطه با خارش ابرو بعد از کاشت طبیعی باید بگوییم که این مسئله نمیتواند مسئله خطرناکی باشد. و معمولا ۵ تا یک هفته بعد از انجام این عمل بروز می دهد. نکته ای که در رابطه با این مسئله وجود دارد این است که افرادی که عمل کاشت ابرو می دهند وقتی با عارضه خارش روبرو می شوند نباید به هیچ وجه آن را خارش دهند زیرا این مسئله باعث آسیب رساندن به موهای پیوندزده شده می شود و حتی ممکن است روند درمان را متوقف کند.

درمان خارش ابرو پس از کاشت

وقتی افراد با عارضه خارش ابروی کاشته شده مواجه می شوند بلافاصله به فکر راهی برای درمان هستند اما باید بدانید که درمان قطعی برای این مشکل وجود ندارد و اغلب به خودی خود برطرف می شود. اما برای اینکه حس خارش را در خود کاهش دهید میتوانید از انواع سرم های شستشو استفاده کنید. مرطوب نگه داشتن محل شستشو میتواند کمک کند تا دچار حس خارش نشوید و در نتیجه به ترغیب نشوید که محل مورد نظر را خارش دهید. همچنین داروهای ضد خارش و آنتی باکتریال می تواند در این راه کمک کننده باشد.

خارش ابرو بعد از کاشت

انواع خارش ابرو بعد از کاشت

حتما مشاهده کرده اید که افراد بعد از کاشت ابرو و یا کاشت مو دچار خارش شده اند. در رابطه با خارش ابروی کاشته شده باید بگوییم که این خارش به دو دسته تقسیم می شوند خارش هایی که به دلیل وجود دلمه های موجود بر روی سر ایجاد می شود و خارش های عادی که هر فردی را درگیر می کند. متاسفانه درمان قطعی برای این خارش ها وجود ندارد و تنها میتوان از آن برای کنترل خارش استفاده کرد.

منبع : کلینک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم