مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

توصیه به آقایان برای حفظ موها

حفظ موها
  • 5 نوامبر 2018
  • 398 بازدید
  • بدون نظر

توصیه به آقایان برای حفظ موها

متاسفانه بسیاری از آقایان به دلایل مختلف به زیبایی خود اهمیت نمی دهند و تصور می کنند زیبایی خود به خود به وجود می آید و نباید برای دستیابی به آن کار خاصی کرد به همین دلیل بسیاری از آقایان در اوایل سنین جوانی دچار ریزش مو می شوند که اگر ریزش موی ژنتیکی را فاکتور بگیریم در بسیاری از مواقع این خود فرد خواهد بود که باعث ریزش مو می شود به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به راهکارهایی برای حفظ موها در آقایان بپردازیم پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

رعایت بهداشت سر برای حفظ موها

برای حفظ موها ی سر باید حتما به بهداشت آن توجه کافی داشت که متاسفانه بسیاری از آقایان به این مورد توجه کافی ندارند و برای شستشوی موهایشان از هر شوینده ای که دم دستشان باشد استفاده می کنند به همین دلیل احتمال ریزش موهایشان بسیار افزایش پیدا می کند.

حفظ موها

یکی از مهمترین مواردی که برای رعایت بهداشت سر باید به آن توجه داشته باشید این است که به تهیه ی شوینده هایی بپردازید که با نوع موهایتان سازگاری داشته باشد. یعنی اگر موهایتان چرب است به هیچ وجه از شامپوهای که برای موهای معمولی وجود دارد استفاده نکنید.

حفظ موها با طب سنتی

اگر جزء افرادی هستید که تصور می کنند موها فقط به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش میشوند بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید چون در بسیاری از مواقع میتوان با روش های مختلفی که برای حفظ موها وجود دارد از ریزش آن ها جلوگیری کرد به همین دلیل پیشنهاد می شود همیشه سعی کنید با استفاده از این راهکارها که یکی از آن ها استفاده از روش های طب سنتی است از ریزش مو جلوگیری به عمل آورید.

ترمیم مو

حفظ موها

برای حفظ موها با روش های طب سنتی بهتر است به تهیه ی کتاب های طب سنتی که معتبرند بپردازید چون روش های زیادی در طب سنتی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان به تقویت موها پرداخت. تهیه ی کتاب های طب سنتی به این دلیل پیشنهاد می شود که برای هر نوع مو باید از روشی منحصر به فرد استفاده کرد و قطعا این کار با رعایت دستور العمل هایی که در کتاب ها وجود دارد بهتر خواهد بود.

حالت دادن طبیعی مو

یکی از مهمترین کارهایی که برای حفظ موها باید انجام دهید این است که موهایتان را به صورت طبیعی حالت دهید این کار باعث می شود تا احتمال ریزش مو و آسیب های مختلف به موها کاهش پیدا کند.

حفظ موها

حالت دادن طبیعی مو یعنی اینکه تا جایی که امکان دارد از سشوار، اتو مو، ژل، اسپری مو و واکس مو و … برای حالت دادن موهایتان استفاده نکنید و به جای اینها سعی کنید از روغن های طبیعی برای افزایش زیبایی و حالت پذیری موهایتان استفاده نمایید.

محافظت از موی سر

همه افراد به طور طبیعی از خود در مقابل خطرات محافظت می کنند، مو نیز بخشی از بدن شماست که تارهای عصبی ندارد و خطرات ظاهری را به شما گوش زد نمی کند و فرد باید از موهای خود در برابر این خطرات محافظت کند، بهترین محافظت از موی سر آسیب نرساندن به آن است. استفاده از برخی لوازم حالت دهنده مو مثل سشوار و اتو یا تقویت کننده های مو بدترین تهدید برای مو است.

حفظ موها | بهداشت برای حفظ موها | حفظ موها با طب سنتی | حالت دادن طبیعی مو

محافظت از موی دکلره یا رنگ شده

بسیاری از خانم ها برای جلوه دادن به موی خود از دکلره استفاده کرد تا موی خود را بی رنگ کنند اما غافل از این که همان دکلره بدترین آسیب را به موی سر وارد می کند بهتر است تا جای که امکان دارد از ماسک های طبیعی قبل از دکلره کردن استفاده کنید و شرایط دکلره را برای موی خود فراهم کرده تا موی شما کمترین آسیب را متحمل شود.

حفظ موها | بهداشت برای حفظ موها | حفظ موها با طب سنتی | حالت دادن طبیعی مو

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم