مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حساسیت به کاشت مژه در خانم ها

حساسیت به کاشت مژه
  • 29 اکتبر 2018
  • 622 بازدید
  • بدون نظر

حساسیت به کاشت مژه در خانم ها

از گذشته تاکنون میل به زیبایی در انسان ها به ویژه خانم ها وجود داشته است و همواره به دنبال راهی بوده اند تا به آن دست پیدا کنند. اما خوشبختانه امروزه رسیدن به این زیبایی خیلی دور از دسترس نیست. در این راستا باید بگوییم کاشت مژه طبیعی یکی از راه هایی است که افراد استفاده می کنند و همواره نتایج مطلوبی را نیز دریافت کرده اند. اما باید بدانید حساسیت به کاشت مژه یکی از اصلی ترین مشکلاتی است که این روش از زیبایی برای افراد به همراه داشته است. مراجعه به کلینیک های نامعتبر و استفاده از روش هایی که تاییدیه پزشکی ندارند یکی از اصلی ترین دلایل به وجود آمدن این مسئله می باشد.

حساسیت به کاشت مژه

علت ایجاد حساسیت به کاشت مژه

مطمئنا افراد زیادی را مشاهده کرده اید که حساسیت به کاشت مژه پیدا کرده اند. این مسئله باعث شده تا بسیاری از پزشکان به دنبال علت آن بروند و اغلب آنها کشف کرده اند در صورتی که متقاضیان برای انجام این عمل به سراغ کلینیک های نامعتبر بروند و یا اینکه از چسب های نامناسب استفاده کنند امکان بروز حساسیت ها و حتی اگزما بر روی مژه به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا می کند که افراد مجبور به برداشتن مژه و یا مراجعه به پزشک برای رفع این مشکل می شوند.

حساسیت به کاشت مژه باعث ریزش مژه ها می شود ؟

در این رابطه باید بگوییم که اکثر افرادی که کاشت مژه انجام داده اند و پس از مدتی از آن رضایت داشتند هیچگونه مشکلی بابت ریزش مژه هایشان را گزارش نداده اند. اما بحث حساسیت به کاشت مژه مقداری متفاوت است در واقع بر روی چشم ها حساس افرادی که کاشت مژه انجام می دهند علاوه بر ایجاد عفونت و اگزما احتمال ریزش مژه های سالم خود فرد نیز وجود دارد که این مسئله میتواند بسیار دردناک و ناراحت کننده باشد.

حساسیت به کاشت مژه

حساسیت به کاشتن مژه طبیعی چگونه برطرف می شود؟

برای اینکه بتوانید حساسیت به کاشت مژه را از بین ببرید باید به پزشک مراجعه کنید تا او با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد و میزان آسیب وارده به مژه ها را مشخص می دهد راه درمانی مناسب پیش روی شما بگذارد. دقت داشته باشید هنگامی که پزشک تشخیص دهد باید کاشت مژه را بردارید بی هیچ بهانه ای این مسئله را قبول کنید زیرا مشاهده شده که برنداشتن مژه های آسیب دیده باعث آسیب رساندن به چشم ها شده است.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم