مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حداقل سن کاشت مو چقدر است ؟

حداقل سن کاشت مو چقدر است
  • 22 اکتبر 2018
  • 900 بازدید
  • بدون نظر

حداقل سن کاشت مو چقدر است ؟

همانطور که میدانید ریزش مو به دلایل مختلفی اعم از ژنتیک، استرس و… رخ می دهد و همواره مشاهده میکنیم که بسیاری از جوانان با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال راه حلی مناسب میگردند. در این رابطه باید بگوییم که کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که برای درمان ریزش مو شناخته شده است اما پزشکان همواره حداقل سن کاشت مو را تعیین کرده اند تا الگوی مناسبی برای ریزش موی افراد مشخص شود و بتوانند کاشت مویی مناسب و نتیجه بخش را برای آنان انجام دهند زیرا تا زمانی که الگویی مشخص نشود نمیتوان انتظار نتیجه دلخواه را داشت و در این مقاله حداقل سن کاشت مو چقدر است ؟ را بررسی میکنیم:

حداقل سن کاشت مو چقدر است

حداقل سن کاشت مو چقدر است ؟

همانطور که گفته شد پزشکان حداقل سن کاشت مو برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند مشخص کرده اند، در واقع آنها تعیین کرده اند که افرادی که الگوی مناسبی برای ریزش موی آنها تعیین نشده و یا آنقدر جوان هستند که میتوان با روش های ترمیم مو مشکل آنها را برطرف کرد به سراغ کاشت مو نروند. به عبارتی افرادی که کمتر از ۳۰ سال سن دارند نمیتوانند گزینه مناسبی برای کاشت مو باشند. در واقع تا زمانی که پزشکان علت ریزش مو را پیدا نکنند نمیتوانند اطمینان دهند که شما به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

حداقل سن کاشت مو چقدر است

تاثیر علت ریزش مو در حداقل سن کاشت مو

وقتی افراد دچار ریزش مو می شوند بلافاصله به سراغ درمان می روند، این یک امر طبیعی و عادی در رسیدن به نتیجه مطلوب و برطرف کردن مشکل به وجود آمده است. اما نکته ای که در رابطه با حداقل سن کاشت مو وجود دارد این است که جوانانی که به مشکل ریزش مو گرفتار می شوند علت بروز این مشکل هنوز در آنها مشخص نیست و نمیتوان تعیین کرد که واقعا به چه دلیلی این مشکل در آنها بروز داده شده است. از همین رو اکثر پزشکان برای اینکه افراد به طور کامل از شر ریزش مو خلاص شوند توصیه می کنند که تا حد امکان تا بعد از ۳۰ سالگی صبر کنند تا بتوانند از روش کاشت مو که یک روش قطعی می باشد استفاده کنند و موهای خوش حالت خود را دوباره بدست آورند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم