مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نرم کننده و حالت دهنده موی سر خانم ها

حالت دهنده موی سر
  • 5 نوامبر 2018
  • 1174 بازدید
  • بدون نظر

نرم کننده و حالت دهنده موی سر خانم ها

موهای سر تاثیر زیادی در زیبایی خانم ها دارد به همین دلیل بسیاری از خانم ها با استفاده از روش های مختلف سعی میکنند به افزایش زیبایی موهای خود بپردازند که متاسفانه در بسیاری از موارد از راهکارهای غلط برای اینکار استفاده می شود که همین باعث وارد شدن آسیب های مختلف به موها می گردد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی نرم کننده و حالت دهنده موی سر خانم ها بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی موهایتان را افزایش دهید.

بهترین حالت دهنده موی سر خانم ها

برای انتخاب حالت دهنده موی سر باید دقت زیادی شود چون متاسفانه امروزه محصولات زیادی در بازار به فروش می رسد که استفاده از آن ها نه تنها باعث افزایش زیبایی مو خواهد شد بلکه به مرور آسیب های جبران ناپذیری را به موها وارد خواهد کرد. بهتر است بدانید بهترین حالت دهنده موی سر برای خانم ها حالت دهنده ای است که از مواد طبیعی و ارگانیک تهیه شده باشید.

ترمیم مو

حالت دهنده موی سر

بنابراین باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد از مصرف حالت دهنده های شیمیایی مانند ژل، چسب، تافت و محصولات این چنینی بپرهیزید. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که حالت دهنده های شیمیایی علاوه بر آسیبی که به موها وارد می کنند باعث کاهش سلامتی و مشکلات پوستی و حتی ریوی می شوند به همین دلیل در ادامه به معرفی حالت دهنده های طبیعی خواهیم پرداخت.

حالت دهنده طبیعی موی سر

بهترین نرم کننده و حالت دهنده موی سر، نرم کننده ای است که از مواد طبیعی تهیه شده است به همین دلیل برای تهیه ی نرم کننده ها پیشنهاد میکنیم که حتما ارگانیک بودن آن را بررسی کنید. هزینه ی این نوع نرم کننده ها معمولا بالاتر از سایر محصولات است اما قیمت آن در برابر مزایایی که خواهد داشت قابل چشم پوشی است.

حالت دهنده موی سر

البته میتوانید خودتان هم در منزل به تهیه ی حالت دهنده های طبیعی برای مو بپردازید. برای تهیه ی حالت دهنده مو کافی است مقداری موم را با روغن نارگیل، روغن زیتون و روغن های گیاهی دیگر مخلوط کنید و موهایتان را با آن حالت دهید.

نرم کننده ی طبیعی موی سر

معمولا استفاده از نرم کننده هایی که در بازار وجود دارد عوارضی به دنبال نخواهد داشت اما برای اینکه موهایتان علاوه بر نرم شدن تقویت شود بهتر است در کنار حالت دهنده موی سر طبیعی که معرفی کردیم از نرم کننده های طبیعی هم استفاده کنید.

برای رفع خشکی موها و استفاده از نرم کننده ای طبیعی می توانید قبل از استحمام موهایتان را با روغن زیتون و عسل ماساژ دهید و اجازه دهید مقداری باقی بماند.

حالت دهنده موی سر | بهترین حالت دهنده موی سر | حالت دهنده های موی سر

روش های صحیح حالت دادن موی سر

برای حالت دادن به موی سر لوازم و مواد بسیار زیادی وحود دارد که می توان به کمک آنها حالت های مختلفی به موی سر داد، استفاده از این لوازمی مانند سشوار و اتو مو همگانی است.

برای خشک کردن و حالت دادن به مو پیشنهاد می شود تا جایی که ممکن است از سشوار استفاده نشود چون سشوار باعث وارد شدن آسیب های شدید به موها خواهد شد. افرادی که به صورت مکرر از سشوار استفاده می کنند موهایشان دچار نازکی، خشکی و شکنندگی خواهد شد و شفافیت موهایشان به مرور از بین خواهد رفت.

بهترین روش برای خشک کردن موها این است که از یک حوله ی مناسب استفاده کنید تا موهایتان به صورت طبیعی خشک شود. باید توجه داشته باشید که قرار دادن حوله بر روی سر کافی خواهد بود و لازم نیست حوله را روی موها بکشید چون این کار باعث وز شدن موها خواهد شد.

حالت دهنده موی سر | بهترین حالت دهنده موی سر | حالت دهنده های موی سر

حالت دهنده موی سر بعد از حمام

برای خشک کردن و حالت دادن مو بعد از حمام همان طور که گفتیم باید ابتدا از حوله برای خشک کردن مو استفاده شود. بعد از آن که حداقل ۸۰ درصد رطوبت موها از بین رفت باید کف دست ها را به چند قطره روغن نارگیل یا زیتون آغشته کنید و موهایتان را به آرامی حالت دهید. بعد از این کار می توانید به شانه کردن موها بپردازید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4.7/5 - (3 امتیاز)
4.7/5 - (3 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم