مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جوش صورت بعد از کاشت مو در خانم ها

جوش صورت بعد از کاشت مو در خانم ها
  • 25 سپتامبر 2018
  • 2406 بازدید
  • بدون نظر

جوش صورت بعد از کاشت مو در خانم ها

برخی از خانم ها بعد از کاشت مو دچار عوارض و مشکلاتی مانند تورم خفیف، بی حسی، درد و جوش زدن صورت می شوند که بروز این مشکلات و مسائل باعث نگرانی آنها خواهد شد و باید دید علت و درمان جوش صورت بعد از کاشت مو در خانم ها چیست؟ در این مقاله این موضوع را بررسی میکنیم:

جوش صورت بعد از کاشت مو

کاشت مو پروسه پیچیده ای می باشد که بعد از انجام آن ممکن است برخی از بیماران دچار مشکلاتی مانند جوش در محل کاشت موها و یا صورت خود شوند که به وجود آمدن این مشکل باعث می گردد تا بیماران به دنبال علت به وجود آمدن این مسئله و درمان آن باشند.

جوش صورت بعد از کاشت مو در خانم ها

علت جوش صورت بعد از کاشت مو

گاهی برخی از بیماران چند روز یا چند هفته پس از کاشت مو دچار جوش صورت می شوند که علت به وجود آمدن این جوش ها ممکن است ناشی از محلول هایی باشد که به زیر پوست سر توسط متخصص تزریق می گردد، محلول های مغذی برای پوست که به دلیل انرژی زیادی که در آنها نهفته موجب بروز جوش در پیشانی و گونه فرد خواهد شد، و یا این جوش ها به صورت ریز بوده که ناشی از هیجانات و استرس هایی می باشد که بیمار در طی عمل کاشت مو و پس از آن تجربه کرده است، رخ می دهد.

جوش صورت بعد از کاشت مو | علت جوش صورت بعد از کاشت مو

دلیل دیگر این جوش ها ممکن است بعد از پی آر پی مو، مزوتراپی و لیزرتراپی باشد، که به توصیه پزشک برای تقویت ریشه مو بعد از کاشت مورد نیاز است و باید انجام شود.

درمان جوش های صورت بعد از کاشت مو

معمولاً بروز جوش در صورت به هر دلیلی موجب ناراحتی فرد نسبت به زیبای صورت خواهد شد، خانم ها و به طور کلی کسانی که بعد از کاشت مو دچار جوش صورت می شوند باید با مراجعه به متخصص پوست و مو با شناسایی علت این مسئله نسبت به درمان به موقع و مناسب آن اقدام نمایند، که طبق تجویز پزشک در این زمان با یک دوره درمان دارویی موضعی و طی ۲ تا ۴ ماه جوش ها رفع خواهند شد. در این مدت باید با جوش های صورت خود کنار بیایند، تا آنها رفع شود.

جوش صورت بعد از کاشت مو در خانم ها

تاثیر جوش صورت بعد از کاشت مو

یکی از مهم ترین دلایلی که بیماران بعد از کاشت مو دچار جوش صورت می شوند هیجان ها و استرس های ناشی از کاشت مو و بعد از کاشت مو می باشد که این افراد هم جهت جلوگیری از به وجود آمدن این جوش ها و تاثیری که روحیه فرد بر فولیکول های مو دارد باید آرامش خود در این زمان را حفظ نمایند.

اگر چه دچار شدن بیماران بعد از کاشت مو به جوش صورت مشکلی شایع نمی باشد اما در صورت بروز این مسئله بیماران باید از دستکاری جوش ها پرهیز نمایند و جهت جلوگیری از چرکی شدن این جوش ها باید صورت خود را به طور مرتب و تمیز با شامپوی بچه شستشو نمایند و لا اینکه این جوش ها اغلب به خودی خود رفع خواهند شد اما باید جهت رفع سریعتر آنها به متخصص پوست با تجربه مراجعه نمایند و از درمان های موضعی جهت رفع سریعتر این جوش ها کمک بگیرند.

جوش صورت بعد از کاشت مو | علت جوش صورت بعد از کاشت مو

جوش پوست سر بعد از کاشت مو

جند روز پس از کاشتن مو بر روی پوست سر، به دلیل حساسیت پوست سر درچار جوش های ناشی از کاشت فولیکول های مو می شوند که جای نگرانی ندارد و دوره درمان این جوش های بسیار کوتاه است بطور کلی بین ۱۰ تا ۱۵ روز این جوش ها رفع خواهد شد، برای بهبود هرچه سریعتر جوش پوست سر بهتر است به توصیه های پزشک معالج دقت کنید و آن را رعایت نمایید.

جوش صورت بعد از کاشت مو | علت جوش صورت بعد از کاشت مو

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم