مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض جلوگیری از ریزش مو با دارو

عوارض جلوگیری از ریزش مو با دارو
  • 19 نوامبر 2018
  • 291 بازدید
  • بدون نظر

عوارض جلوگیری از ریزش مو با دارو

وقتی افراد با مشکل ریزش مو مواجه می شوند همواره راه های زیادی برای درمان در ذهن آنها به به وجود می آید که محقق شدن آنها نیاز به تایید پزشک دارد. معمولا در اکثر مواقع افراد به استفاده از دارو روی می آورند زیرا هزینه کمتری را با خود به دنبال دارد، البته روش های دیگری نیز وجود دارد. اما جلوگیری از ریزش مو با دارو یکی از متداول ترین کارهایی است که افراد انجام می دهند. باید بدانید که این داروها در دراز مدت میتوانند نتایج خوبی را با خود به دنبال داشته باشند اما همواره با مشکلاتی نیز همراه هستند که درمان آنها مقداری سخت خواهد بود. مینوکسیدیل یکی از داروهایی است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

عوارض جلوگیری از ریزش مو با دارو

راه جلوگیری از ریزش مو با داروی مینوکسیدیل

وقتی استفاده از مینوکسیدیل به آنها توصیه می شود اولین سوالی که در ذهن بیماران به وجود می آید این است که آیا این روش میتواند یکی از راه های جلوگیری از ریزش مو با دارو باشد؟ باید بدانید که مینوکسیدیل تنها دارویی است که به صورت موضعی می تواند بر روی رشد موها تاثیر داشته باشد. این دارو هم به صورت محلول و هم به صورت قرص در بازار موجود می باشد و میتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. معمولا در اکثر مواقع حداکثر رشدی که این دارو برای افراد به دنبال دارد ۱۰ سانت است اما با توجه به تحریک هایی که بر روی فولیکول های مو باقی میگذارد همواره مقدار بیشتری را با خود به دنبال خواهد داشت.

عوارض جلوگیری از ریزش مو با دارو

عوارض مینوکسیدیل

پس از اینکه در رابطه با مینوکسیدیل به عنوان یکی از راه های جلوگیری از ریزش مو با دارو توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم حال بهترین گزینه ای که پیش رو قرار دارد این است که نسبت به عوارض آن نیز اطلاعاتی بدست آورید تا با آگاهی بیشتری به سراغ استفاده از آن بروید. این مزایا عبارتند از:

  1. ضربان قلب را نامنظم می کند و استرس را در افراد افزایش می دهد.
  2. با سردرد و سرگیجه همراه است.
  3. افزایش وزن را با خود به دنبال دارد.
  4. احتمال تورم در دست ها، پاها و صورت وجود دارد.
  5. بیمار در ناحیه سینه احساس درد می کند.
  6. میل جنسی را کاهش می دهد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم