مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۷
  • 101 بازدید
  • بدون نظر

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست

کاشت ابرو یک عمل زیبایی و بسیار تخصصی است که در کلینیک های زیبایی توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص پوست و مو انجام می شود ، مهارت ، تخصص و روش انتخابی کاشت در موفقیت عمل کاشت ابرو بسیار موثر خواهد بود ، لذا در این مقاله جدیدترین روش کاشت ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاندید مناسب کاشت ابرو

افرادی که به دلایل مختلفی ، ریشه ( فولیکول ) موهای خود را از دست داده اند و دیگر در بخشی و یا کل ابرو مویی رشد نکرده باشد ، می توانند از روش کاشت موی طبیعی جهت ایجاد حجم مناسب مو در ابروی خود استفاده کنند.
طاسی در بخشی از ابرو در اثر سوختگی و ایجاد زخم از جمله ی این موارد می باشد که فرد می تواند جهت جبران موهای ریخته شده ی ابرو از روش کاشت موی طبیعی بهره گیرد.

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست

روش کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو ، باید فولیکول های مو از پشت گوش به ناحیه ی ابرو انتقال یابند ، بدین معنی که فولیکول ها از عمق پوست خارج می شوند و در ابرو در عمق مناسب پیوند زده می شوند ، جهت برداشت فولیکول های مو از بانک موی فرد می توان از دستگاه پانچ دستی (روش FIT ) یا برداشت نواری ( FUT ) استفاده کرد اما به دلیل وجود سه زاویه ی رشد موها در ابرو ، عمل پیوند فولیکول ها باید توسط پزشک متخصص با دقت و ظرافت به صورت دستی به کمک ابزار مخصوص صورت پذیرد.
ابرو منطقه ی حساس و ظریفی است که باید با صبر و حوصله ی زیاد به کاشت مو در آن اقدام کرد تا با ایجاد ابرویی خوش حالت و زیبا ، زیبایی چشم و چهره ی فرد دو چندان گردد.

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست

جدیدترین روش کاشت ابرو

کاشت مو در ابرو در مقایسه با کاشت مو در ناحیه ی سر ، به تعداد فولیکول های بسیار کمتری نیاز دارد ، لذا جدیدترین روش کاشت ابرو روش FIT خواهد بود که به پزشک متخصص حق انتخاب فولیکول هایی هم رنگ و هم ضخامت با موی ابرو را خواهد داد ، در نتیجه ابرویی طبیعی و زیبا ایجاد خواهد شد.
استفاده از دستگاه پانچ جهت برداشت فولیکول های مو ، نیازی به جراحی و ایجاد زخم در محل بانک موی فرد ندارد.
با برداشتن فولیکول های مو به روش FIT فرد می تواند ، مدل موی کوتاه نیز داشته باشد ، زیرا زخم های حاصل از برداشت فولیکول های مو به سرعت ترمیم می شوند و اسکاری نیز در محل برداشت ایجاد نخواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

جدیدترین روش کاشت ابرو چیست
4 (80%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم