مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش ترمیم مو

جدیدترین روش ترمیم مو
  • 5 سپتامبر 2018
  • 547 بازدید
  • بدون نظر

جدیدترین روش ترمیم مو

هنگامی که فرد خواهان افزایش تراکم و حجم موها باشد و امکان کاشت موی طبیعی را نیز نداشته باشد ، می تواند با عمل ترمیم مو ، موهایی غیرقابل رشد را به موهای طبیعی خود اضافه کند و بدین ترتیب از موهای پرپشت و زیبا بهره مند شود ، در همین راستا در این مقاله ، جدیدترین روش ترمیم مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

علت ترمیم مو

همواره داشتن موهایی پرپشت که از حجم مناسبی برخودار هستند ، سبب زیبایی و بالا رفتن حس اعتماد به نفس در فرد خواهد شد ، افراد با موهای کم پشت با روش ترمیم مو می توانند بدون نیاز به بانک مو به خواسته خود یعنی افزایش تراکم مو دست یابند.

جدیدترین روش ترمیم مو

جدیدترین روش ترمیم مو

در جدیدترین روش ترمیم مو ( HRT ) ، موهای غیر قابل رشدی از جنس الیاف مصنوعی و یا طبیعی با قرار گیری بر روی یک شبکه شبیه سازی شده با پوست انسان ، امکان ترمیم بسیار طبیعی و زیبا را فراهم کرده است ، می توان این نوع موهای ترمیمی را بر روی پوست با چسب های کراتینی فیکس نمود و یا اینکه با گیره های مخصوص ، الیاف مو را به موهای طبیعی فرد چسباند.

عمل ترمیم مو به روش HRT در یک جلسه بدون نیاز به بانک مو در فرد و بدون نیاز به جراحی ، موهایی بسیار طبیعی و هماهنگ با موهای فرد ایجاد خواهد کرد.

جدیدترین روش ترمیم مو

نحوه ی ترمیم مو

در روش ترمیم کراتین گیاهی ، ابتدا موهای ترمیمی بر روی سر فیکس می شوند ، سپس موها کوتاه و حالت داده می شوند ، در این روش نیاز به تراشیدن موهای محل مورد ترمیم خواهد بود ولی در روش بافت گرافت ؛ موهای ترمیمی مابین موهای طبیعی قرار می گیرند ، کوتاه شده و در نهایت حالت داده خواهند شد.

نتایج ترمیم مو

موهای ترمیمی به دلیل شبیه سازی از موهای طبیعی فرد، در هماهنگی کامل از نظر رنگ ، حالت ، جنس و اندازه موهای فرد هستند، لذا نتایج حاصل از کاشت مو بسیار طبیعی و خیره کننده هستند و توسط دیگران قابل تشخیص نخواهند بود. از مهمترین مزایایی ترمیم مو، طبیعی بودن حالت مو و رویش آن می باشد که فرد حس رضایت مندی کاملی را به همراه دارد و نتیجه ترمیم مو به بهترین حالت ممکن است. البته رفتار و رعایت توصیه های نگهداری مو نیز

جدیدترین روش ترمیم مو

ماندگاری روش ترمیم مو

عمر مفید موهای ترمیمی با توجه به نحوه ینگه داری و نوع موها ، از یک سال تا سه سال متغییر خواهد بود و در صورت تمایل فرد ، هر زمان که بخواهد می تواند این موها را از روی سر بردارد و یا اینکه با موهای جدید تعویض نماید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم