مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مژه بعد از کاشت چگونه است؟

تقویت مژه بعد از کاشت
  • 3 اکتبر 2018
  • 800 بازدید
  • بدون نظر

تقویت مژه بعد از کاشت چگونه است؟

برخی افراد به دلیل ریزش و کم پشت شدن شدید مژه ها ، مجبور به کاشت مژه هستند ، در این صورت به دلیل حساسیت بالای مژه ها ، باید پس از عمل کاشت به تقویت مژه های پیوندی پرداخت ، در همین راستا در این مقاله ، چگونگی تقویت مژه بعد از کاشت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل کاشت مژه

طی ۱ الی ۳ ساعت جراحی بسیار حساس و تخصصی ، می توان فولیکول هایی از کنار گوش فرد را استخراج نمود در خط مژه به منظور رفع کم پشتی موهای این ناحیه و یا زیباسازی مژه های ریزش کرده ناحیه ی پلک پیوند زد ، به منظور پیوند مژه ها در پلک از سوزن های ظریف و مخصوصی استفاده می شود که با ایجاد سوراخ لازم در حاشیه ی پلک ، محل کاشت مژه فراهم خواهد شد.

تقویت مژه بعد از کاشت

افزودن تعداد کمی مژه ی پیوندی به پلک باعث افزایش قابل چشمگیر تراکم موها در مژه خواهد شد. مشاهده ی نتایج کاشت مژه حدود ۶ الی ۹ ماه بعد خواهد بود که انتظار می رود حدود ۱۲ ماه بعد از کاشت مو ، کلیه ی فولیکول های پیوندی به رشد کامل خود برسند.

تقویت مژه بعد از کاشت

به منظور تقویت مژه بعد از کاشت می توان از دسته ای از داروها که تحت عنوان پروستاگلاندین شناخته می شوند ، به عنوان یک روش پزشکی برای تقویت مژه مورد استفاده قرار داد ، بهترین نمونه شناخته شده، قطره های لاتانوپروست می باشد که لاتانوپروست، مژه ها را تیره ، ضخیم و بلند می کند و رشد جدید مژه ها را نیز تحریک خواهد کرد.

تقویت مژه بعد از کاشت

با تقویت مژه پس از عمل کاشت ، می توان پرپشتی و تراکم مژه ها را افزایش داده و مژه هایی طبیعی و زیبا ایجاد کرد که خود سبب زیبایی چشم و چهره ی فرد خواهد شد ، از سوی دیگر مقاومت مژه ها افزایش یافته و از ریزش مژه ها جلوگیری می گردد .

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم