مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مژه بعد از کاشت مژه

تقویت مژه بعد از کاشت مژه
  • 6 اکتبر 2018
  • 1016 بازدید
  • بدون نظر

تقویت مژه بعد از کاشت مژه

کاشت مژه یکی از بهترین روش های افزایش سایز و حجم مژه ها می باشد که می تواند اهداف متقاضیان این جراحی زیبایی را به خوبی بر آورده سازد و افرادی که اقدام به کاشت مژه می نمایند در پی کسب زیبایی بیشتر در چهره خود هستند و در این مقاله تقویت مژه بعد از کاشت مژه را بررسی میکنیم :

کاندیدای کاشت مژه

تمام افرادی که مژه کم پشت و کوتاهی دارند، افرادی که به طور ژنتیک مژه آنها بسیار کوتاه و نازک می باشد و افرادی که بر اثر حادثه ای کل موی مژه خود را از دست داده اند در صورتی که مشکلات چشمی نداشته باشند به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانند کاشت مژه انجام دهند.

تقویت مژه بعد از کاشت مژه

تقویت مژه بعد از کاشت مژه

– موی هر انسانی از پروتئینی به نام کراتین ساخته شده است بنابراین با تغذیه مناسب و مصرف پروتئین مناسب قطعا مژه ها نیز تقویت خواهند شد.
– با استفاده از برخی از داروهای گیاهی مانند روغن زیتون، کرچک و بادام می توان به تقویت مژه های کاشته شده پرداخت.
– با مصرف ماهی ، گوشت ، سویا، جگر، حبوبات و تخم مرغ پس از کاشت مژه می توان با تغذیه بهتر فولیکول موهای مژه از طریق خون به تقویت مژه ها پرداخت.
– استفاده از برخی تزریق ها مانند مزوتراپی پس از کاشت مژه و تزریق پروتئین، داروهای ترکیبی و املاح معدنی می توان فولیکول مژه ها را به طور مستقیم تقویت نمود و موجب پر پشتی و عدم ریزش آنها پس از کاشت شد.

مراقبت های بعد از کاشت مژه

بعد از کاشت مژه فرد باید مراقبت ویژه ای از مژه های کاشته شده خود داشته باشد و نباید چشم های خود را بر اثر خارش بمالد ، تا چندین هفته نباید از استخر و سونا استفاده کند، باید تا چند روز موقع استحمام از فشار مستقیم آب دوش بر روی پلک و مژه ها خودداری نماید ، نباید هنگام خواب بر روی شکم قرار بگیرد و باید از هر گونه آرایش برروی چشم و پلک تا چند ماه و تکمیل چرخه رشد مژه های کاشته شده خودداری نماید.

تقویت مژه بعد از کاشت مژه

تقویت مژه بعد از کاشت مژه

تاثیر کاشت مژه بر مژه های طبیعی

در کاشت مژه اگر عمل کاشت توسط متخصص با تجربه و با تکنیک مناسب انجام گرفته باشد هرگز باعث ریزش مژه های طبیعی خود فرد نخواهد شد و کاشت مژه با کمترین فشار ممکن بر روی مژه های طبیعی ایجاد می گردد و در صورتی که بیمار پس از کاشت نکات مراقبتی مناسب را رعایت نماید مژه های کاشته شده طی ریزش اولیه و پس از گذشت چند ماه به رشدی مطابق با مژه های طبیعی دست پیدا خواهند کرد و قبل تشخیص نخواهند بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم