مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موی سر با مواد طبیعی

تقویت موی سر با مواد طبیعی
  • 8 سپتامبر 2018
  • 488 بازدید
  • بدون نظر

تقویت موی سر با مواد طبیعی

چنانچه فرد مشکل خاصی در رابطه با موهای خود ندارد ، می تواند از روش های خانگی با استفاده از مواد طبیعی و قابل دسترس ، جهت تقویت مو استفاده کند ، از همین رو در این مقاله تقویت موی سر با مواد طبیعی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

علت تقویت موی سر با مواد طبیعی

هنگامی که موها در اثر استفاده بیش از حد سشوار و اتو مو ، رنگ و دکلره کردن های بی وقفه ، تغذیه ی نامناسب ، استرس و … ضعیف و شکننده می شوند ، لازم است از روش های ساده جهت تقویت موی سر با مواد طبیعی استفاده کرد.

تقویت موی سر با مواد طبیعی

روش های مناسب تقویت موی سر با مواد طبیعی

اولین روش جهت تقویت مو با مواد طبیعی ، گنجاندن مواد مفید خوراکی جهت رشد و تقوین مو در برنامه ی غذایی روزانه است ؛ این مواد مفید شامل ؛ گردو ، اسفناج ، عدس ،ماست ، ماهی ، تخم مرغ ، سیب زمینی شیرین می باشند.

روش دوم تهیه ی ماسک هایی از مواد طبیعی خواهد بود ، با استفاده از ماسک مفید و طبیعی می توان سطحی رویی موها را به سرعت التیام بخشید و تقویت کرد.

تقویت موی سر با مواد طبیعی

ماسک هایی جهت تقویت مو با مواد طبیعی

  • ماسک روغن زیتون : کمی روغن زیتون در ظرفی به جوش آورده ، پس از کمی خنک شدن ، دو قاشق عسل را به اضافه کرده و به مدت ربع ساعت روی موها و پوست سر قرار دهید و در نهایت با آب سرد شست و شو دهید.
  • ماسک تخم مرغ : یک الی دو عدد تخم مرغ را با توجه به حجم موهای خود به خوبی هم زده و پس از ترکیب شدن کامل زرده و سفیده ی تخم مرغ ، به مدت ۲۰ دقیقه بر روی موها بمالید و ماساژ دهید و در آخر شست و شو گردد.
  • ماسک موز رسیده ، روغن زیتون ، روغن ناگیل و عسل : یک عدد موز له شده را با یک قاشق غذا خوری از هر کدام از مواد اشاره شده به خوبی با مخلوط کرده و پس از ۵ دقیقه مالیدن به سر ، شست و شو دهید.
  • ماسک رزماری : ۳ قاشق غذاخوری رزماری را یک فنجان آب به جوش آورید ، پس از خنک شدت به مدت ۱۵ دقیقه آن را روی موها قرار داده و سپس آبکشی کنید.
  • ۲ قاشق غذا خوری ماسک روغن کرچک و ۱ عدد تخم مرغ : این موارد به خوبی با هم در ظرفی مخلوط کرده و ۳ دقیقه بر روی موها قرار داده و در نهایت آبکشی کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم