مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موی ریش و سبیل در ۲۰ سالگی

تقویت موی ریش و سبیل
  • 7 اکتبر 2018
  • 560 بازدید
  • بدون نظر

تقویت موی ریش و سبیل در ۲۰ سالگی

ریش و سبیل به موهای ضخیم و پر پشت صورت مردان گفته می شود که این موها پس از سن بلوغ در صورت مردان رشد می نماید و مردان پر پشت بودن این موها را در صورت خود از نشانه های بلوغ می دانند و از رشد آنها بسیار خوشحال خواهند بود و دراین مقاله قصد بررسی تقویت موی ریش و سبیل را داریم :

تقویت موی ریش و سبیل

رشد ریش و سبیل در هر مردی به طور عمده به ژنتیک وی مربوط می باشد اما رژیم غذایی و شرایط روحی فرد در رشد آنها نیز بی تاثیر نخواهند بود و گاهی برخی از پسران نوجوان و جوان به دلیل عدم پر پشتی موی ریش و سبیل و یا نازکی آنها از وضعیت موی صورت خود نگران هستند و به دنبال روشی جهت تقویت این موها خواهند بود.

پسران نوجوان و جوان به دلیل هیجانات بلوغ خود در مورد رشد ریش و سبیل خود معمولا بسیار حساس هستند و اگر موی صورت آنها کم پشت و نازک باشد هر راهی را برای ضخیم شدن مو و پر پشت شدنشان امتحان خواهند کرد.

تقویت موی ریش و سبیل

نکات تقویتی موی ریش و سبیل

– استفاده از برخی گیاهان مانند سیر، روغن نارگیل و روغن آرگان در موی ریش و سبیل باعث تقویت و رشد بیشتر آنها می گردد.
– مردانی که تمایل دارند رشد موهای صورت خود را افزایش دهند باید غذاهای سرشار از پروتئین، ویتامین و املاح معدنی مصرف نمایند تا در نتیجه بر رشد موهای آنها افزوده شود.
– مردانی که در مورد رشد ریش و سبیل خود بسیار حساس هستند می توانند با مراجعه به متخصص پوست و مو از درمان های تخصصی با استفاده از داروها ، سرم ها و درمان های ترکیبی دارویی تزریقی در این زمینه استفاده نمایند.
– مصرف دانه های روغنی چون گردو و بادام به مردان کمک می نماید که تستوسترون را در بدن خود افزایش دهند و شاهد رویش بیشتر موهای صورت خود باشند.

تقویت موی ریش و سبیل

مصرف مکمل ها در تقویت موی ریش و سبیل

با مصرف مکمل های ویتامینی چون بیوتین، یا ویتامین B 7 و ویتامین C با دوز مناسب تحت نظارت پزشک می توان سلامت موهای صورت را در مردان بهبود بخشید .

مردانی که در دوره بلوغ خود خواب کافی داشته باشند و فشارهای روحی کمتری را تحمل نمایند نسبت له دیگران از سلامت بیشتری در حوزه مو برخوردار خواهند بود زیرا خواب و عدم داشتم استرس به سلول های مو این اجازه را می دهد که در شرایط بهتری خود را ترمیم و بازسازی نمایند و با ضخامت و پر پشتی به رشد خود ادامه دهند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم