مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای کاشته شده با روش های نوین

تقویت موهای کاشته شده
  • 24 سپتامبر 2018
  • 496 بازدید
  • بدون نظر

تقویت موهای کاشته شده با روش های نوین

تقویت موهای کاشته شده پس از انجام عمل کاشت نکته ای می باشد که با توجه به آن فردی که کاشت مو انجام داده است می تواند شرایط بهتری را فراهم آورد تا فولیکول های مو کمتر دچار تخریب شوند و در بهترین شرایط دوران رشد طبیعی خود را طی نمایند اما تقویت موهای کاشته شده با روش های نوین چگونه انجام می گیرد.

تقویت موهای کاشته شده

هر فردی که اقدام به کاشت مو کرده است باید پس از کاشت مو طبق توصیه متخصص با استفاده از داروها ، محلول ها و روش های نوین تقویت مو شرایط بهتری را برای گردش خون در پوست سر فراهم نماید تا فولیکول های مو بتوانند مواد مغذی مورد نیازشان جهت رشد بهتر را به بهترین نحو ممکن در کوتاهترین زمان دریافت نمایند.

تقویت موهای کاشته شده

روش های نوین تقویت موهای کاشته شده

با استفاده از روش های نوینی چون پی آرپی یا همان تزریق پلاکت غنی شده از پلاسما، مزوتراپی یا همان تزریق ویتامین، پروتئین و مواد معدنی به فولیکول های مو و لیزر درمانی که باعث افزایش گردش خون در پوست سر می گردد و همچنین انرژی امواج که توسط فولیکول های مو جذب می گردد می توان به تقویت مو بعد از کاشت پرداخت.

هزینه روش های نوین تقویت موها بعد از کاشت

هزینه تقویت موها با روش های نوین به نوع روش درمانی ، جلسات درمانی، دستمزد متخصص و تعرفه های کلینیک های ارائه دهنده این گونه خدمات بستگی خواهد داشت.

تقویت موهای کاشته شده

تاثیر روش های نوین بر تقویت موهای کاشته شده

استفاده از روش های نوینی مانند پی آرپی و لیزر درمانی در کنار استفاده از داروها و محلول های موضعی متداول نقشی زیادی در تقویت فولیکول موهای کاشته شده دارد و باعث می گردد فولیکول ها تغذیه بهتری داشته باشند و سرعت رشد آنها افزایش پیدا کند و عوامل تخریب فولیکول ها تاثیر کمتری بر روی آنها داشته باشند.

تاثیر تغذیه بر تقویت موهای کاشته شده

پس از کاشت مو افراد می توانند با تغییر رژیم خود و مصرف پروتئین ، کلسیم که در لبنیات به وفور یافت می شود، مصرف آهن که در سبزیجاتی مانند اسفناج به فراوانی وجود دارد، مصرف آب به میزان کافی و پرهیز از مصرف غذاهای چرب و نمک و شکر فراوان به تقویت موهای خود کمک شایانی نمایند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم