مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت ریشه مو در کلینیک های زیبایی

تقویت ریشه مو
  • 10 نوامبر 2018
  • 1509 بازدید
  • بدون نظر

تقویت ریشه مو در کلینیک های زیبایی

بسیاری از مشکلاتی که موهای سر دچار آن ها می شوند ناشی از ضعیف شدن فولیکول ها یا ریشه های موی سر است. برای تقوت ریشه مو و درمان مشکلات مو روش های متنوعی وجود دارد. در این مطلب با چند روش تقویت ریشه مو در کلینیک های زیبایی آشنا می شویم.

ضعیف شدن ریشه ی مو و عوارض آن

موها توسط کیسه هایی به نام فولیکول که درون پوست وجود دارند، تولید می شوند. فولیکول های مو به عنوان ریشه یا پیاز مو نیز شناخته می شوند و در حالت عامیانه مو به دو قسمت ساقه و ریشه تقسیم شده است. در شرایط ایده آل، ریشه های مو قوی هستند و رشته های مو را کاملا محکم در جای خود نگه می دارند و موها ظاهری ضخیم، سالم و درخشان دارند.

تقویت ریشه مو

مواجهه با استرس های ناشی از تغییرات فیزیکی، شیمیایی، هورمونی و … موجب می شود که فعالیت ریشه ی مو دچار اختلال شود و نسبت به گذشته ضعیف تر گردد. زمانی که ریشه ی مو ضعیف شود موی تولید شده نازک تر و شکننده تر می گردد و حتی چرخه ی رشد مو نیز به هم می خورد و با ادامه ی این روند ریزش موی غیر طبیعی ایجاد می شود.

تقویت ریشه مو در کلینیک با پی آر پی مو

پی آرپی مو رایج ترین روش های کلینیکی برای تقویت ریشه مو است. در این روش ماده ی پی آر پی که از خون خود فرد تهیه می شود و حاوی فاکتورهای رشد زیادی است، به پوست سر تزریق می گردد. فاکتور های رشد به ترمیم و بازسازی فولیکول های آسیب دیده و ضعیف شده ی مو کمک می کنند و به این طریق موجب تقویت ریشه ی مو می شوند.پی آر پ مو می تواند موجب تقویت مو ها و کاهش ریزش مو گردد.

تقویت ریشه مو

تقویت ریشه مو در کلینیک با مزوتراپی مو

در مزوتراپی مو پزشک متخصص پوست و مو بنا به تشخیص خود یک سری مواد مغذی و دارویی مورد نیاز ریشه ی مو را از طریق تزریق به پوست سر در دسترس ریشه های موی سر قرار می دهد تا این مواد خیلی سریع توسط ریشه های مو جذب می شوند و کارایی لازم را داشته باشند. مزوتراپی مو ی سر با اهداف مختلفی از قبیل تقویت ریشه ی مو، جلوگیری یا کنترل ریزش مو و … انجام می شود.

لیزر تراپی مو

یکی دیگر از روش های تقویت ریشه مو در کلینیک های زیبایی که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است، لیزر تراپی مو است. در این روش پوست و موی سر در معرض تابش نور دستگاه لیزر کم توان قرار می گیرد. لیزر تراپی می تواند گردش خون در پوست سر را بهبود بخشد و فولیکول از کار افتاده ی مو را تحریک به بازگشتن به فاز رشد نماید.

تقویت ریشه مو | تقویت کننده های ریشه مو | تقویت ساقه و ریشه موی سر

مزایایی تقویت ریشه مو با مزوتراپی مو

همان طور که گفته شده روش مزوتراپی، روش تقویت ریشه مو برای افرادی که دچار ریزش موی سر شده اند، مناسب خواهد بود، این روش مزایایی بسیار زیادی را به همراه دارد بظوریکه با استفاده از آن مواد مورد نیاز به ریشه مو رسیده و نتیجه آن با سرعت خوبی همراه است و تاثیر آن نتها بر روی ریشه های ضعیف موی شما بلکه برای تحکیم و ضخامت تار مو نیز بسیار موثر است.

مزایایی تقویت ریشه مو با پی آر پی مو

تقویت ریشه مو با استفاده از پی آر پی مو یک روش موفقیت آمیز خواهد بود و نتیجه آن با بهترین شکل ممکن برای ریشه موی سر رخ می دهد و موجب تقویت اصولی ریشه مو شده و از ریزش مو جلوگیری کرده و موارد که بیماری آلوپسی مو نیز همراه دارد بهترین انتخاب برای درمان مو خواهد بود، بهتر است قبل از هر گونه اقدام درباره پی آر پی مو به توصیه های پزشک عمل کرده تا نتیجه بهتری حاصل شود.

تقویت ریشه مو | تقویت کننده های ریشه مو | تقویت ساقه و ریشه موی سر

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم