مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تفاوت کاشت مو و میکرواسکالپ سر چیست ؟

تفاوت کاشت مو و میکرواسکالپ
  • 28 اکتبر 2018
  • 822 بازدید
  • بدون نظر

تفاوت کاشت مو و میکرواسکالپ سر چیست ؟

کاشت مو و میکرواسکالپ سر از روش هایی هستند که بیماران میتوانند برای رفع ریزش موی ارثی از آن ها استفاده کنند. با توجه به این که ریزش موی ارثی با استفاده از هر روشی قابل درمان نیست روش هایی مانند کاشت مو جزء پرطرفدار ترین روش هایی هستند که بیماران ترجیح میدهند برای رشد موهای جدید از آن استفاده کنند. به دلیل مزایایی که میکرواسکالپ دارد در برخی موارد بیماران به عنوان جایگزینی مناسب برای کاشت مو از این روش استفاده می نمایند به همین دلیل در ادامه به تفاوت کاشت مو و میکرواسکالپ این دو روش خواهیم پرداخت.

تفاوت کاشت مو و میکرواسکالپ

کاشت مو چیست؟

برای اینکه با تفاوت کاشت مو و میکرواسکالپ سر آشنا شوید باید قبل از هر چیز از روش رفع ریزش مو با استفاده از هر کدام از این روش ها آشنایی پیدا کنید. به طور کلی کاشت مو به روشی گفته میشود که طی آن متخصصان به انتقال فولیکول های سالم از نواحی مختلف بدن به نقاطی که دچار کچلی شده بپردازند.

برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که جراحان کاشت مو می توانند با توجه به شرایط بیمار و میزان بانک مویی که دارد از آن استفاده کنند اما باید توجه داشته باشید که در همه ی روش ها به بانک موی کافی نیاز است. در حالی که روش میکرواسکالپ روشی کاملا متفاوت است که در ادامه به معرفی ان خواهیم پرداخت.

میکرواسکالپ سر چیست؟

کاشت مو و میکرواسکالپ سر تفاوت های زیاد با هم دارند. در روش میکرواسکالپ بر خلاف کاشت مو برای رفع کچلی و طاسی مویی رشد نخواهد کرد بلکه در این روش متخصصان با طراحی هاشور های حرفه ای بر روی سر ظاهر نامناسبی که بر اثر کچلی برای بیمار به وجود آمده است را رفع خواهند کرد.

البته بهتر است بدانید این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که موهای کم پشت دارند چون از بین بردن کچلی کامل با این روش ظاهر چندان طبیعی به وجود نخواهد آورد.

تفاوت کاشت مو و میکرواسکالپ

تفاوت کاشت مو و میکرواسکالپ

یکی از تفاوت های اصلی کاشت مو و میکرواسکالپ سر این است که کاشت مو جزء روش های دائمی برای رفع کچلی و طاسی به شمار می رود در حالی که با روش میکرواسکالپ تنها میتوان تا چند سال شاهد باقی ماندن هاشور ها بود. علاوه بر این برای کاشت مو شرایط خاصی مورد نیاز است اما اکثر افراد با شرایط مختلفی که دارند می توانند از روش های میکرواسکالپ استفاده کنند.

البته شاید مهمترین تفاوت این دو روش قیمت آن باشد. چون هزینه ی میکرواسکالپ در برابر کاشت مو بسیار ناچیز خواهد بود به طوری که بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم