مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تفاوت کاشت مو در مردان و زنان

تفاوت کاشت مو در مردان و زنان
  • ۲ آبان ۱۳۹۷
  • 610 بازدید
  • بدون نظر

تفاوت کاشت مو در مردان و زنان

باید بدانید که ریزش مو در زنان به ندرت اتفاق می افتد و اگر هم برای کاشت مو به پزشک متخصص مراجعه کنند تنها برای پوشش نواحی حاشیه پیشانی است که گریبانگیر آنها شده است. از همین رو پزشکان میان انجام عمل کاشت مو مردان و زنان تفاوت هایی را ایجاد کرده اند. اما حال این سوال به وجود می آید که تفاوت کاشت مو مردان و زنان در چیست؟ در این راستا باید بگوییم که در این مقاله در نظر داریم به بررسی این مسئله بپردازیم و آگاهی بیشتری را برای مخاطبان و بیمارانی که قصد انجام کاشت مو دارند ایجاد کنیم. با ما همراه باشید.

تفاوت کاشت مو در مردان و زنان

دلیل تفاوت کاشت مو مردان و زنان

اگر بخواهیم به بررسی تفاوت کاشت مو در مردان و زنان بپردازیم در ابتدا باید بگوییم که به دلیل تفاوتی که بین جنسیت و سیستم داخلی بدن آنها وجود دارد، ریزش مو در مردان و زنان الگوی متفاوتی دارد. همانطور که میدانید ریزش مو به دلایل مختلفی صورت میگیرد در اکثر مردان عامل ژنتیک و واثت دخالت دارد و در اکثر زنان به دلیل کشش بیش از حدی است که به سر وارد می کنند. از همین رو الگوهای متفاوت باعث می شود کاشت مو متفاوت به نظر برسد اما باید بدانید که در نهایت هر دوی آنها به موهایی زیبا و خوش حالت دست پیدا خواهند کرد.

تفاوت کاشت مو در مردان و زنان

تفاوت کاشت مو در مردان و زنان در چیست ؟

همانطور که میدانید نکات زیادی در رابطه با تفاوت کاشت مو در مردان و زنان بیان شده است اما مسئله ای که وجود دارد این است که این تفاوت در چیست؟ عمل کاشت بر روی آنها چگونه انجام می شود؟ در این رابطه باید بگوییم که در اکثر مردان پزشکان برای اینکه بتوانند عمل کاشت مو را انجام دهند از بانک موی آنها استفاده می کنند زیرا موهای آن نواحی ثابت بوده و به ندرت دچار ریزش می شوند. اما این مسئله در رابطه با زنان صدق نمی کند و اکثر زنانی که از بانک مو برای انتقال به ناحیه ای که دچار ریزش شده است استفاده کرده اند، علاوه بر ریزش دوباره آن ناحیه، بانک موی آنها نیز دچار تخریب و آسیب شده است.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

تفاوت کاشت مو در مردان و زنان
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم