مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تفاوت های مزوتراپی و PRP

تفاوت های مزوتراپی و PRP
  • 3 نوامبر 2018
  • 820 بازدید
  • بدون نظر

تفاوت های مزوتراپی و PRP

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند موهایشان را تقویت کنند تا از ریزش مو جلوگیری به عمل آورند. از میان روش های مختلفی که وجود دارد مزوتراپی و prp یکی از بهترین روش ها برای تقویت موهای سر به شمار میروند که میتوان با مراجعه به کلینیک های زیبایی از آن ها استفاده کرد. این روش ها به دلیل مزایایی که دارند در برخی موارد برای رفع ریزش مو هم به کار گرفته میشوند. در ادامه قصد داریم به تفاوت های مزوتراپی و PRP بپردازیم.

روش prp برای تقویت مو

برای اینکه با تفاوت های مزوتراپی و PRP آشنا شوید بهتر است در ابتدا به معرفی دقیق روش prp بپردازیم چون بسیاری از افراد ممکن است با این روش آشنایی کافی نداشته باشند. روش پی ار پی روشی است که متخصصان در آن برای تقویت موهای بیمار از پلاسمای غنی شده استفاده میکنند. قرار گرفتن پلاسمای غنی شده در اختیار فولیکول ها باعث تقویت آن ها و افزایش رشد موها خواهد شد.

تفاوت های مزوتراپی و PRP

تفاوت های مزوتراپی و PRP برای انجام این روش متخصصان در مرحله ی اول از بیمار خون میگیرند و با خونی که بدست آمده به رقیق کردن پلاسمای غنی شدن می پردازند. این کار باعث می شود تا پزشک بتواند پلاسمای غنی شده را به نقاط مختلف سر تزریق کند. تزریق پی ار پی با سوزن هایی بسیار نازک انجام می شود و در تمام نقاط سر تزریق انجام خواهد شد.

مراحل روش مزوتراپی

به طور کلی تفاوت های مزوتراپی و PRP در یکی دو مورد نیست و این روش ها به طور کلی تفاوت دارند اما به علت اینکه در هر دو روش برای تقویت مو ماده ای به سر تزریق میشود برخی از افراد تصور می کنند پی ار پی و مزوتراپی مو روش هایی یکسان هستند.

مزوتراپی روشی است که برای تقویت موها به تزریق ویتامین های مختلف و برخی داروها در نواحی مختلف سر پرداخته می شود. این کار در اکثر موارد نتایج فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت و علاوه بر درمان ریزش مو برای رفع برخی مشکلات پوستی هم به کار گرفته میشود.

تفاوت های مزوتراپی و PRP

تفاوت های مزوتراپی و PRP

از تفاوت های مزوتراپی و PRP می توان به متفاوت بودن موادی که تزریق می شود اشاره کرد. در پی ار پی از پلاسمای خون استفاده میشود در حالی که در روش مزوتراپی متخصصان به تزریق ویتامین ها و داروهای مختلف میپردازند.

علاوه بر این روش مزوتراپی روشی ارزان تر است و متقاضیان بیشتری دارد. ضمن اینکه زمان انجام مزوتراپی تقریبا نصف روش پی ار پی خواهد بود. تفاوت دیگر این دو روش در این است که در روش پی ار پی متخصصان به تزریق در نواحی مختلف پوست خواهند پرداخت در حالی که در روش مزوتراپی تزریق در قسمت میانی پوست انجام خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم