مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است؟

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است؟
  • 29 سپتامبر 2018
  • 1117 بازدید
  • بدون نظر

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است؟

اصطلاحاتی نظیر گرافت مو در رابطه با عمل زیبایی کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد ؛ لذا در این مقاله ، ضمن تعریف گرافت مو ، تعداد گرافت کاشت مو که جهت پیوند در نواحی ریزش کرده مورد نیاز است ، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

عمل کاشت مو

در عمل کاشت مو تعدادی تار مو که دارای ریشه ( فولیکول ) هستند ، از عمق پوست خارج شده و در محل جدیدی در پوست پیوند زده می زنند ، بدین ترتیب پس از چند ماه ( ۹ تا ۱۲ ماه بعد ) موها شروع به رشد طبیعی و معمول خود خواهند کرد و تراکم مو در نواحی ریزش کرده ، حاصل خواهد شد.

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است؟

گرافت کاشت مو

واحد شمارش موهای جابجا شده در عمل زیبایی کاشت مو ، گرافت نام دارد ، یک گرافت مو شامل ؛ تعدادی تار مو همراه با ریشه ، مقداری بافت پیوندی ، غدد سباسه، عضله ارکتورپیلای و یک شبکه ی عروقی – عصبی است ، در واقع چنانچه به موهای طبیعی یک ناحیه با با دقت نگاه کنید ، خواهید دید که از یک سوراخ بر روی پوست ، دو الی چند تار مو خارج شده که به مجموعه ی چندتایی این تار موها ، گرافت گفته می شود.

تعداد گرافت کاشت مو

به منظور کاشت مو ، گرافت ها پس از استخراج از بانک موی پشت سر فرد ، از هم جدا شده و هر تار مو به صورت مجزا پیوند زده می شود ، تنها در برخی نواحی به منظور افزایش تراکم موها با توجه به نیاز آن ناحیه ، به کاشت موها به صورت گرافت های دو یا چندتایی مو اقدام می گردد ، کاشت موی طبیعی به صورت دو یا چندتایی تار مو نیازمند دقت و ظرافت بالایی است تا ناحیه ی کاشته شده ، نمای عروسکی به خود نگیرد.

تعداد گرافت کاشت مو چقدر است؟

تعداد گرافت کاشت مو با توجه به نیاز ناحیه ی ریزش کرده انجام می شود ، در هر سانتی متر مربع ۳ الی ۴ هزار تا مو که معادل ۱۰۰۰ گرافت مو می باشد ، پیوند زده خواهد شد. تارهای مو در یک برش به عرض یک و نیم میلیمتری و به عمق ۲ میلی متری کاشته می شوند که تارهای مو با فاصله ی ۱ الی ۲ میلی متری از هم قرار دارند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم