مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو چگونه انجام میشود؟

ترمیم مو چگونه انجام میشود
  • 11 سپتامبر 2018
  • 752 بازدید
  • بدون نظر

ترمیم مو چگونه انجام میشود؟

در گذشته همواره دسته ای از افرادی که دچار ریزش مو می شوند به دلیل نداشتن موی مناسب جهت پیوند و یا عدم توانایی در انجام دادن کاشت مو به دلیل بیماری مجبور بوده اند تا از کاست موی خود چشم پوشی نمایند اما امروزه با به کارگیری روش های نوینی چون ترمیم مو این افراد نیز به انجام دادن کاشت مو در خود امیدوار شده اند اما ترمیم مو چگونه انجام میشود ؟

ترمیم مو

ترمیم مو نوعی از کاشت مو می باشد که در این روش به جای استفاده از بانک‌موی خود بیمار از موی دیگران یا موی مصنوعی جهت کاشت مو در وی استفاده می گردد و این موها به جای کاشت در پوست سر در لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان کاشته می شوند.

ترمیم مو چگونه انجام میشود

ترمیم مو چگونه انجام میشود

در ترمیم مو موی انتخاب شده جهت کاشت مویی خواهد بود که از نظر جنس ، رنگ و اندازه بیشترین شباهت را با موی خود فرد دارد و این موها با فاصله مناسب در لایه شبیه سازی شده از پوست انسان کاشته می شوند و سپس روی سر قرار داده شده و موهای بیمار از بین آن عبور داده می شوند تا تراکم موها بیشتر گردد سپس این لایه برروی پوست با قرار دادن چسب کراتین فیکس خواهد شد.

مزایای ترمیم مو

  • در ترمیم مو کاشت مو بدون ایجاد جراحی و بخیه بر روی پوست انجام می گیرد.
  • تراکم ایجاد شده بر روی لایه شبیه سازی شده از پوست به نظر بیمار بستگی خواهد داشت.
  • در این ردش خط رویش موها کاملا طبیعی خواهد بود.
  • این روش کاشت مو هم در آقایان و هم در خانم ها قابل اجرا خواهد بود.

و بیمار در هنگام جایگذاری موهای ترمیمی بر روی پوست سرش هیچگونه درد و خونریزی را احساس نخواهد کرد.

ترمیم مو چگونه انجام میشود

ماندگاری ترمیم مو

ترمیم مو روش کاشت موی موقت می باشد و معمولا این روش کاشت مو برای بیماران ماندگاری ۶ ماهه تا ۲ ساله خواهد داشت و پس از آن کیفیت موها دچار تنزل خواهد شد و لایه قرار داده بر روی پوست باید جداسازی و در صورت نیاز جایگزین گردد.
در ترمیم مو موهای انتخاب شده جهت کاشت برلی بیماران از نظر جنس و رنگ شبیه ترین موها به موهای خود بیمار می باشند که بر روی شبکه نامرئی شبیه پوست انسان به صورت تار به تار کاشته می شوند و با نظر خود بیمار طراحی و مدل خواهند گرفت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم