مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش ترمیم مو بدون جراحی در یک جلسه

 • 25 آگوست 2018
 • 1634 بازدید
 • بدون نظر

روش ترمیم مو بدون جراحی در یک جلسه

افرادی که به کم پشتی مو ، طاسی ناحیه ای و طاسی کامل دچار هستند ، اگر از بانک موی پشت سر کافی برخوردار باشند ، کاندید مناسبی جهت پیوند مو خواهند اما اگر فرد به هر دلیلی متقاضی عمل کاشت و پیوند مو نباشد ، روش ترمیم مو برای او ، ایجاد کننده ی تراکم بالای مو بدون محدودیت خواهد بود ، از آنجا که در روش ترمیم مو ، نیاز به بانک مو نیست، افراد فاقد بانک موی مناسب نیز می توانند به ترمیم مو اقدام نمایند ، در میان زنان به دلیل اختلالات هورمونی زیاد ، همواره کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند، لذا روش ترمیم مو در آنها نیز بسیار مورد استقبال قرار دارد ، در این مقاله ، روش ترمیم مو بدون جراحی در یک جلسه مورد بررسی قرار گرفته شده است.

ترمیم مو بدون جراحی

ترمیم مو بدون جراحی

در رابطه با ترمیم مو بدون جراحی در یک جلسه می توان عنوان نمود که چون در روش ترمیم به راحتی می توان موهای از پیش آمده شده را به کمک چسب ها و گیره های مخصوص بر روی سر فیکس کرد ، لذا روش ترمیم مو طی یک جلسه امکان پذیر خواهد بود.

از جمله روش های ترمیم مو می توان به روش HRT اشاره کرده که به کمک این روش امکان قرارگیری موهای ترمیمی در زیر پوست ، روی پوست و مابین موهای طبیعی فرد وجود دارد.

ترمیم مو بدون جراحی

کاشت موی مصنوعی به روش HRT

در روش HRT ، الیاف مصنوعی شبیه سازی شده با موهای طبیعی فرد از نظر ، رنگ ، ضخامت ، حالت و بلندی ، این امکان را ایجاد کرده که فرق موها و خط رویش موها بسیار طبیعی به نظر برسد و امکان تشخیص موهای ترمیمی از موهای طبیعی خود فرد وجود ندارد.

قرار گیری موهای بر روی لایه ی شبیه سازی شده ای مانند پوست سر ؛ موهای ترمیمی را بسیار طبیعی جلوه می دهد.

جهت ثابت شدن موها بر روی شر از چسب ، نوار ، رینگ های مخصوصی استفاده می شود لذا بدون نیاز به جراحی آن هم طی یک جلسه می توان حجم بالایی از تراکم مو را در فرد ایجاد کرد ، در واقع روش کاشت مو بدون جراحی بوده و تنها از فیکس کننده های مخصوص استفاده می گردد.

ترمیم مو بدون جراحی

امکان انجام فعالیت های روزه با این نوع موهای ترمیمی باعث شده که طرفداران آنها افزایش یابد ، حتی شنا و استخر رفتن با این موها به راحتی امکان پذیر می باشد.

اگر چه می توان این موها را رنگ کرد ، اما به دلیل غیرقابل رشد بودن این الیاف که می تواند از موهای طبیعی فرد و یا از الیاف مصنوعی تهیه شوند ، با کوتاه کردن آنها ، باید فرد از مدل مویی هم اندازه با بلندی موهای ترمیمی استفاده کند.

 ترمیم مو بدون جراحی با پروتز مو

پروتز مو را هرگز با کلاه گیس که اصلا روش درمانی خوبی نیست اشتباه نگیرید، پروتز مو روش درمانی بدون جراحی برای ترمیم مو می باشد که برعکس کلاه گیس بسیار طبیعی و با ظرافت است، به طوری که در کنار کلاه گیس باور کردنی نیست اند.

پروتز مو روش جایگزین کاشت مو برای افرادی که از جراحی ترس و واهمه دارند است، بطوری که کاملا طبیعی و در کوتاه ترین زمان ترمیم مو صورت می گیرد. این روش ترمیم مو برای درمان انواع ریزش موی سر موثر است و هیچ عوارضی برای بدن ندارد. ساختار پروتز مو که محبوبت بسیار زیادی دارد بدین صورت است که شباهتی به کلاه گیس دارد اما لایه ای که بر روی پوست سر قرار میگیرد جنسی شبیه به پارچه دارد برای تهویه هوا در پوست سر و دور این لایه جنس پلاستیکی دارد که همراه با چسب مخصوص به روی پوست سر متصل می شود. این پروتز ها را معمولا میتوان از فروشگاه ها تهیه نمود و یا مطابق با رنگ موی خود آن را سفارش داد.

ترمیم مو بدون جراحی | کاشت موی مصنوعی به روش HRT | پروتز مو

مزایای پروتر مو

 • نتایج فوری بدون انتظار
 • جراحی صفر
 • هزینه کمتر
 • بهترین روش برای کسانی که بانک مو ندارند

ترمیم مو بدون جراحی | کاشت موی مصنوعی به روش HRT | پروتز مو

معایب پروتر مو

 • احساس داشتن یک کلاه گیس
 • عدم دسترسی به مدل موهای جدید
 • سرویس و نگهداری های مرتب
 • نیاز به تمیز کردن مکرر دارد

ترمیم مو بدون جراحی | کاشت موی مصنوعی به روش HRT | پروتز مو

 پروتز مو بهترین روش ترمیم مو بدون جراحی

بسته به نوع پروتز موی که انتخاب می کنید، مواد مختلف برای ساخت آن استفاده می شود. پایه بر روی پوست سر شما قرار می گیرد و معمولا از مواد پلی اورتان یا توری ساخته شده است. در حالی که بهترین پروتز ها از موهای با کیفیت بالا استفاده می کنند، اگر به فکر هزینه هستید، می توانید پروتز های بسیار خوبی با موهای مصنوعی تهیه کنید. پروتز های مصنوعی، دوام و مقاومت بالایی دارند اما حالتی مصنوعی به شما می دهند.

برای اتصال پروتز مو به سر از چسب استفاده می شود این نوع چسب ها باید ضد آب و کاملا بیولوژیکی بصورت ایمن باشد تا عوارض پوستی برای شما به همراه نداشته باشد. قبل از انتخاب این چسب ها حتما با تکنسین پروتز مو مشورت کنید.

ترمیم مو بدون جراحی | کاشت موی مصنوعی به روش HRT | پروتز مو

تقاوت ترمیم مو بدون جراحی و با جراحی

هر روش کاشت مو با جراحی خطراتی دارد که همیشه بیمار را تهدید میکند، عفونت های ناشی از جراحی بزرگترین خطر برای بیماران است. اما روش های ترمیم مو بدون جراحی خطرات بسیار کمتری دارد از همین رو استقبال از این روش همواره بیشتر است.

روش ترمیم موی بدون جراحی به شما این امکان را می دهد تا مدل های مختلف مو را روی سر خود تجربه کنید.

موفقیت پیوند مو بسیار بستگی به کیفیت موهای داوطلب دارد. اگر این ضعیف باشد، ظاهر مورد نظر ممکن است هرگز تحقق نمی یابد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم