مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض و معایب ترمیم مو با کراتین گیاهی

ترمیم مو با کراتین گیاهی | ترمیم موی سر با کراتین گیاهی | ترمیم موی طبیعی با کراتین گیاهی
  • 27 نوامبر 2018
  • 407 بازدید
  • بدون نظر

عوارض و معایب ترمیم مو با کراتین گیاهی

همانطور که میدانید موها تاثیر زیادی در افزایش زیبایی دارند اما این موضوع فقط در مورد موهای سالم صحیح است چون موهای آسیب دیده نه تنها باعث افزایش زیبایی نخواهند شد بلکه زیبایی را تا حد زیادی کاهش میدهند به همین دلیل افرادی که به دلایل مختلف دچار آسیب دیدگی مو شده اند بهتر است برای ترمیم آن از روش های مناسب استفاده کنند تا زیبایی شان افزایش پیدا کند. ترمیم مو با کراتین گیاهی یکی از روش هایی است که میتوان با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد.

ترمیم مو با کراتین گیاهی

عوامل زیادی وجود دارند که باعث آسیب دیدن موها میشوند و به علت این که بسیاری از افراد با آن آشنایی ندارند به صورت مداوم موهایشان دچار آسیب میشود. استفاده از شوینده های نامناسب یکی از مهمترین مواردی است که آسیب های زیادی برای موها به وجود می آورد. علاوه بر این استفاده از سشوار و اتو مو، حالت دهنده های شیمیایی و قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب هم بی تاثیر نخواهد بود.

ترمیم مو با کراتین گیاهی | ترمیم موی سر با کراتین گیاهی | ترمیم موی طبیعی با کراتین گیاهی

ترمیم مو با کراتین گیاهی از روش هایی است که در بسیاری از سالن های زیبایی انجام میشود به همین دلیل بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند. در این روش از ماده ی کراتین که عمدتا ترکیبات شیمیایی دارد استفاده میشود. استفاده از این روش به صورت موقت باعث میشود تا موها حالت پذیری بهتری پیدا کنند و شفافیت و زیبایی آن ها افزایش یابد اما مشکلاتی هم به وجود خواهد آورد.

معایب ترمیم مو با کراتین گیاهی

ترمیم مو با کراتین گیاهی آنقدر ها که بسیاری از افراد تصور میکنند شگفت انگیز نخواهد بود چون در بسیاری از مواقع انتظارات فرد را بر آورده نخواهد کرد. بهتر است بدانید استفاده از کراتین نهایتا باعث میشود تا موها یک ماه حالت پذیری مناسب داشته باشند. بعد از این مدت و با چند بار شستشو نتایجی که به وجود آمده به سرعت از بین میرود و حالت موها از قبل کراتین هم نامناسب تر خواهد شد.

ترمیم مو با کراتین گیاهی | ترمیم موی سر با کراتین گیاهی | ترمیم موی طبیعی با کراتین گیاهی

عوارض کراتین گیاهی

ترمیم مو با کراتین گیاهی عوارضی هم خواهد داشت به همین دلیل باید به آن توجه داشته باشید. متاسفانه کراتینی که برای تقویت مو ها استفاده میشود آنقدر ها هم طبیعی نیست به طوری که در آن مقدار زیادی از ماده ی فرمالدئید که ماده ای شیمیایی و سرطان زاست وجود دارد و باعث مشکلات تنفسی و … میشود.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که کراتین در اصل به ساقه ی موها هم آسیب وارد خواهد کرد. این موضوع را میتوان بعد از یک ماه که اثرات کراتین از بین میرود به خوبی مشاهده نمود چون موها بسیار شکننده خواهند شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم