مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض و معایب ترمیم مو با سس مایونز

ترمیم مو با سس مایونز | ترمیم موی سر با سس مایونز | ترمیم موی طبیعی با سس مایونز
  • 27 نوامبر 2018
  • 324 بازدید
  • بدون نظر

عوارض و معایب ترمیم مو با سس مایونز

بسیاری از افراد به دنبال روش هایی مناسب برای تقویت مو های خود میگردند چون موها به شدت آسیب پذیرند و با عوامل مختلفی که وجود دارد به سرعت دچار آسیب میشوند. در میان روش های مختلفی که وجود دارد بسیاری از افراد ترجیح میدهند از سس مایونز برای اینکار استفاده کنند چون سس مایونز و یا سس سفید در هر خانه ای وجود دارد و به سرعت میتوان از آن استفاده کرد. این در حالی است که ترمیم مو با سس مایونز همیشه بهترین گزینه نخواهد بود. در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

ترمیم مو با سس مایونز

همانطور که میدانید برای ترمیم مو روش های زیادی وجود دارند که افراد میتوانند برای افزایش زیبایی و حالت پذیری موهای خود از آن استفاده کنند. متاسفانه بسیاری از افراد همیشه به دنبال ساده ترین روش می روند در حالی که ساده ترین روش همیشه بهترین روش نخواهد بود و ممکن است مشکلات خاصی به وجود آورد. ترمیم مو با سس مایونز روشی است که در سالهای اخیر رواج یافته است.

ترمیم مو با سس مایونز | ترمیم موی سر با سس مایونز | ترمیم موی طبیعی با سس مایونز

ترمیم مو با سس مایونز قطعا مزایای قابل توجهی خواهد داشت و نمیتوان آن ها را نادیده گرفت. افرادی که از سس مایونز برای تقویت موهایشان استفاده میکنند میتوانند شاهد افزایش شفافیت و حالت پذیری موهای خود باشند. علاوه بر این مایونز به رفع خشکی موها کمک میکند و حتی میتوان در برخی موارد با استفاده از آن موخوره را هم درمان کرد اما قطعا معایبی هم خواهد داشت.

عوارض و معایب ترمیم مو با سس مایونز

ترمیم مو با سس مایونز به صورت کلی توصیه نمیشود چون روش های بهتری وجود دارند که میتوان با استفاده از آن ها موها را ترمیم کرد. به طور کلی سس مایونز مواد تغذیه ای خاصی ندارد به همین دلیل استفاده از آن مزیت قابل توجهی برای ریشه ی مو ها نخواهد داشت و حتی ممکن است باقی ماندن آن در لای موها زمینه ساز بسیاری از مشکلات شود به همین دلیل بهتر است روش های مناسب را جایگزین آن کرد.

ترمیم مو با سس مایونز | ترمیم موی سر با سس مایونز | ترمیم موی طبیعی با سس مایونز

ترمیم مو با روغن های طبیعی

به جای ترمیم مو با سس مایونز میتوانید روغن های طبیعی را امتحان کنید چون این روغن ها با مواد تغذیه ای که دارند باعث رفع مشکلات پوستی سر هم خواهند شد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند در بسیاری از مواقع شاهد افزایش تراکم مو ها و زیبایی آن خواهند شد. روغن جوجوبا، روغن سیاه دانه، روغن زیتون و روغن نارگیل از بهترین روغن هایی هستند که میتوان برای اینکار استفاده کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم