مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش ترمیم مو با جراحی

ترمیم مو با جراحی | ترمیم موی سر با جراحی | ترمیم موی طبیعی با جراحی
  • ۷ آذر ۱۳۹۷
  • 110 بازدید
  • بدون نظر

بهترین روش ترمیم مو با جراحی

افراد زیادی وجود دارند که دچار ریزش موی ارثی شده اند و تصور میکنند میتوانند با استفاده از روش های خانگی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند اما این در حالی است که ریزش موی ارثی به هیچ وجه با استفاده از روش های خانگی قابل درمان نیست به همین دلیل افرادی که دچار این نوع ریزش مو هستند باید حتما برای درمان آن به متخصصان زیبایی مراجعه کنند. ترمیم مو با جراحی یکی از روش هایی است که برای درمان ریزش موی ارثی به کار میرود به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بهترین روش ترمیم مو با جراحی

از میان روش های مختلفی که برای رفع ریزش مو وجود دارد میتوان با اطمینان گفت که ترمیم مو با جراحی یکی از بهترین روش هاست چون افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند میتوانند با استفاده از این روش این اطمینان را داشته باشند که موهایشان بعد از چند ماه رشد خواهد کرد و میتوانند شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی که هیچ تفاوتی با موهای قبلی بیمار ندارد باشند.

ترمیم مو با جراحی | ترمیم موی سر با جراحی | ترمیم موی طبیعی با جراحی

برای ترمیم مو با جراحی یا کاشت مو روش های زیادی وجود دارند که از میان بهترین آن ها میتوان به روش اس یو تی اشاره کرد. به علت مزایای فوق العاده ای که این روش دارد بسیاری از متخصصان برای رفع ریزش موی بیماران از آن استفاده میکنند اما بهتر است این موضوع را هم بدانید که برخی از افراد به دلیل شرایط خاصی که دارند مجبورند از روش های قدیمی کاشت مو استفاده نمایند.

مزایای ترمیم مو با جراحی

ترمیم مو با جراحی باعث رشد موهایی کاملا طبیعی میشود این در حالی است که در گذشته افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشدند مجبور بودند تا اخر عمر از کلاه گیس و روش های موقت استفاده کنند. البته در حال حاضر روش دیگری برای رفع ریزش موی ارثی وجود ندارد و کاشت مو یا ترمیم موی جراحی تنها روشی است که میتوان برای درمان قطعی ریزش موی ارثی استفاده کرد.

ترمیم مو با جراحی | ترمیم موی سر با جراحی | ترمیم موی طبیعی با جراحی

عوارض ترمیم مو با جراحی

ترمیم مو با جراحی قطعا عوارضی به دنبال خواهد داشت چون در تمامی روش های آن به نوعی جراحی وجود دارد. اما به طور کلی با روش های جدیدی که به وجود آمده این عوارض تا حد زیادی کاهش یافته اند. خونریزی، عفونت، برجای ماندن جای زخم و بخیه، التهاب، قرمزی، تورم، خارش و آسیب به اعصاب سر از عوارضی هستند که در موارد نادر مشاهده خواهند شد.

البته این عوارض در اکثر موارد به وجود نخواهند آمد اما افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید از عوارض احتمالی آن آگاهی داشته باشند.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم