مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض و معایب ترمیم مو با آب نمک

ترمیم مو با آب نمک | ترمیم موی سر با آب نمک | ترمیم موی طبیعی با آب نمک
  • 28 نوامبر 2018
  • 766 بازدید
  • بدون نظر

عوارض و معایب ترمیم مو با آب نمک

آسیب هایی که به موها وارد میشود زیبایی آن را به شدت کاهش میدهد به همین دلیل ترمیم مو های آسیب دیده اهمیت زیادی دارد. این کار باعث میشود اعتماد به نفس افراد تقویت شود و کیفیت زندگیشان تا حد زیادی افزایش پیدا کند به همین دلیل نباید نسبت به آن بی اهمیت بود. خوشبختانه برای ترمیم موهای آسیب دیده و شکننده میتوان از روش های خانگی هم استفاده کرد به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن شاهد نتایج فوق العاده ای که به وجود می آید باشد. ترمیم مو با آب نمک موضوعی است که در ادامه به آن میپردازیم.

ترمیم مو با آب نمک

بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای ترمیم موهای خود از روش های خانگی استفاده کنند چون استفاده از این روش ها نه تنها عارضه ای به دنبال نخواهد داشت بلکه در کمترین زمان ممکن امکان پذیر خواهد بود. ترمیم مو با آب نمک از روش هایی است که در بسیاری از موارد نتایج فوق العاده ای خواهد داشت به همین دلیل در برخی از منابع توصیه ی زیادی به آن شده است.

ترمیم مو با آب نمک | ترمیم موی سر با آب نمک | ترمیم موی طبیعی با آب نمک

همانطور که میدانید نمک خاصیت ضد التهابی دارد و به برطرف کردن میکروب ها کمک میکند به همین دلیل میتوان با استفاده از آن جلوی بیماری های عفونی را گرفت. ضمن این که طبق تجربه ی افرادی که از این روش استفاده کرده اند آب نمک باعث رفع آسیب موها بعد از دلکره و رنگ کردن میشود به همین دلیل بسیاری از آرایشگران آن را به مشتریان خود توصیه میکنند.

معایب ترمیم مو با آب نمک

ترمیم مو با آب نمک برای همه ی موها مناسب نخواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار خشکی شدید مو شده اند بهتر است از روش های دیگر برای ترمیم موها خود استفاده نمایند. یکی از مهمترین معایب آب نمک این است که ممکن است برخی از مشکلات مو را تشدید کند به همین دلیل باید با احتیاط از آن استفاده کرد و در صورتی که مشکلی به وجود آورد حتما استفاده از آن را قطع نمود.

البته برای استفاده از نمک باید به این نکته توجه داشته باشید که آب نمک غلیظ ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات پوستی شود به همین دلیل باید این مورد را در نظر داشته باشید.

ترمیم مو با آب نمک | ترمیم موی سر با آب نمک | ترمیم موی طبیعی با آب نمک

روش ترمیم مو با آب نمک

برای ترمیم مو با آب نمک کافی است موهایتان را به مدت چند دقیقه با آن ماساژ دهید و سپس اجازه دهید به مدت یک ربع الی بیست دقیقه بر روی آن باقی بماند. البته همانطور که توصیه کردیم باید از آب نمک رقیق رقیق استفاده کنید چون در غیر اینصورت ممکن است باعث مشکلات پوستی شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم