مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی لیزری با دستگاه اتوماتیک

ترمیم موی لیزری
  • 29 اکتبر 2018
  • 936 بازدید
  • بدون نظر

ترمیم موی لیزری با دستگاه اتوماتیک

همانطور که میدانید روش های بسیار زیادی برای کاشت مو در دنیا وجود دارد اما مسئله ای که وجود دارد این است که کدام یک از آنها میتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند؟ در این راستا باید بگوییم که ترمیم موی لیزری یکی از روش هایی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و در آن از هیچگونه روش جراحی استفاده نمی شود و تنها با کمک مکش میکروپانچ های و دستگاه لیزر مخصوص عمل های کاشت و برداشت فولیکول های مو این عمل صورت میگیرد. نکته ی دیگر این است که این عمل بسیار سریع و در یک جلسه انجام می شود.

ترمیم موی لیزری

معایب ترمیم موی لیزری کدام است؟

مسلما هر روش درمانی مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد در این قسمت در نظر داریم معایب ترمیم موی لیزری را برای شما معرفی کنیم. در این روش یکی از اصلی ترین مشکلاتی که وجود دارد و هم بیماران و هم پزشکان از آن ناراضی هستند عدم وجود ضدعفونی کننده برای انجام این عمل می باشد. در واقع این روش به عنوان یکی از راه های انتقال بیماری شناخته می شود. همچنین احتمال آسیب رساندن به فولیکول های مو به دلیل اتوماتیک بودن عمل کاشت افزایش پیدا می کند.

ترمیم موی لیزری

ترمیم موی لیزری و مزایای آن

بعد از اینکه در رابطه با معایب ترمیم موی لیزری صحبت کردیم حال در نظر داریم توضیحاتی در رابطه با مزایای آن نیز خدمت شما ارائه دهیم مطمئنا هر روش درمانی مزایایی نیز با خود به همراه دارد که متقاضیانی را به سمت خود بکشاند برخی از این مزایا عبارتند از:

  • این عمل کاملا تحت بی حسی موضعی صورت میگیرد
  • هیچگونه دردی به بیمار متحمل نمی شود.
  • سرعت انجام این عمل بسیار بالاست
  • پرسنل زیادی برای انجام این کار نیازی نیست.

هزینه انجام ترمیم مو لیزری

همانطور که میدانید هزینه انجام عمل های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که ترمیم مو لیزری از این قاعده مستثنی نیست. در این زمینه باید بگوییم که اینکه پزشک مربوطه شما از کدام دستگاه لیزر استفاده می کند و یا اینکه شما چه مقدار از ناحیه سرتان را می خواهید ترمیم کنید در هزینه انجام آن تاثیرگذار خواهد بود. همچنین نباید تعرفه های کلینیک، تجهیزات و… را فراموش کنید. علاوه بر آن موقعیت جغرافیایی کلینیک می تواند در این هزینه تاثیرگذار باشد.

ترمیم موی لیزری | هزینه انجام ترمیم مو لیزری | معایب ترمیم موی لیزری

آیا ترمیم مو با لیزر مضر است ؟

روش های تقویت کننده های مو با لیزر برای سلامتی فرد مضر نیست اما برای بعضی افراد که به توصیه پزشک نباید در معرض اشعه لیزر قرار بگیرند تا سلامت آنها به خطر نیفتد مضر است و بهتر آن است که این شرایط را رعایت کنند، کارایی کلی لیزر تاثیر بر روی نواحی سر می باشد که انرژی لیزر موجب تحریک فولیکول های مو شده و آنها را ترغیب به رشد می نمایند.

درمان ریزش مو با لیزر

اکثر پزشکان برای پیشگیری و درمان ریزش مو، لیزرتراپی را به بیماران پیشنهاد می کنند و تاکید به تاثیر آن در روند کاهش ریزش مو دارند، توقف ریزش مو قبل و بعد از کاشت یا ترمیم مو از اهمیت بالایی برخوردار است بطوریکه اگر این کار صورت نگیرد تاثیر کاشت موی طبیعی بسیار کمتر خواهد شد و مجدد موی کاشته شده دچار ریزش شده و نتیجه کاشت مو موفق نخواهد بود.

ترمیم موی لیزری | هزینه انجام ترمیم مو لیزری | معایب ترمیم موی لیزری

اثرات لیزرتراپی مو بر موهای کاشته شده

افرادی که کاشت مو انجام داده اند تا زمانی که چرخه رشد موهای کاشته شده به تکامل خود برسد می توانند با استفاده از لیزرتراپی مو در کنار استفاده از داروهای تقویتی موجب درمان زخم های ناشی از کاشت مو و تقویت پیاز فولیکول های مو شوند زیرا لیزر تراپی در این افراد موجب افزایش جریان خون در پوست و در نتیجه تغذیه مناسب فولیکول های مو از طریق تامین پروتئین و ویتامین های مورد نیاز فولیکول ها خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم