مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی لیزری بدون جراحی

ترمیم موی لیزری بدون جراحی
  • 30 سپتامبر 2018
  • 626 بازدید
  • بدون نظر

ترمیم موی لیزری بدون جراحی

از آنجا که برخی افراد از جراحی واهمه داشته و شرایط کاشت مو را نیز ندارند ، روش های ترمیم مو ، مورد توجه آنها قرار دارد ، در همین راستا در این مقاله ، ترمیم موی لیزری بدون جراحی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل ترمیم مو بدون جراحی

در عمل زیبایی ترمیم مو بدون نیاز به بانک موی طبیعی فرد ، با کمک الیاف موی مصنوعی و یا طبیعی طی یک جلسه ، می توان تراکم موهایی به بلندی و در هماهنگی کامل با موهای طبیعی فرد ایجاد کرد ، موهای ترمیمی را می توان در صورت نیاز به زیر پوست ، روی پوست و یا لا به لایه ی موهای طبیعی فرد ، با کمک چسب های مخصوص و گیره های خاص فیکس نمود.

ترمیم موی لیزری بدون جراحی

در عمل ترمیم مو نیازی به جراحی و بخیه زدن وجود ندارد ، تنها با نمونه گیری ، موهای فرد شبیه سازی شده و در نهایت بر روی سر با توجه به نیاز ناحیه ریزش کرده ، فیکس می شوند.

ترمیم موی لیزری بدون جراحی

عمل ترمیم مو بدون جراحی انجام می شود اما لیزر در عمل ترمیم مو کاربردی ندارد و استفاده از کلمه ی لیزر در عمل ترمیم مو ، یک ترفند تبلیغاتی جهت کشاندن افراد متقاضی ترمیم مو به مراکز و کلینیک های زیبایی است زیرا مردم دید مثبتی نسبت که لیزر و کاربردهای آن دارد ، اما این واقعیت وجود دارد که لیزر در عمل ترمیم مو کاربردی ندارد و تنها جهت بازاریابی مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

ترمیم موی لیزری بدون جراحی

کاربرد لیزر در کاشت مو

در عمل کاشت مو ، فولیکول های مو از بانک موی پشت سر فرد از عمق پوست با ابزار خاصی خارج می شود و در محل مورد نیاز پس از ایجاد شکاف های ریزی کاشته می شوند ، از لیزر در کاشت مو جهت ایجاد برش و سوراخ استفاده می گردد که این کار نیز با معایبی چون آسیب به فولیکول های اطراف و صدمه وارد کردن به بافت های محل برش همراه بوده و معمولا پزشکان جراحی کاشت مو تمایلی به استفاده از لیزر در عمل کاشت مو ندارند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم