مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی طبیعی برای افرادی که موی کم پشت دارند

ترمیم موی طبیعی
  • 25 آگوست 2018
  • 825 بازدید
  • بدون نظر

ترمیم موی طبیعی برای افرادی که موی کم پشت دارند

ریزش موها موجب کم پشت شدن موی افراد می گردد ، در این حالت فرد تراکم مناسب موهای خود را دست می دهد و این امر موجب کاهش اعتماد به نفس فرد می گردد و همچنین از جوانی و شادابی فرد کاسته خواهد شد ، از این رو همواره ترمیم مو مورد توجه افرادی بسیاری قرار دارد ، در این مقاله ، ترمیم موی طبیعی برای افراد با کم پشتی مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

ترمیم موی طبیعی

ترمیم موی طبیعی

در رابطه با ترمیم موی طبیعی برای افرادی که موی کم پشت دارند ، می توان عنوان نمود که در این افراد می توان از عمل کاشت و پیوند مو در صورت داشتن بانک موی مناسب در پشت سر و یا روش ترمیم مو با موهای مصنوعی برای ایجاد تراکم مناسب مو ، اقدام کرد.

پیوند مو برای افرادی با موهای کم پشت

در این روش فولیکول های زنده ی مو از پشت سر فرد با روش مناسب به کمک ابزار خاص پزشکی جدا می شود ، پس از جداسازی فولیکول ها از پوسته ، چربی و دیگر فولیکول ها ، با دقت به پیوند آنها در محل ریزش کرده موها با ابزار مخصوص اقدام می گردد ، هنگام برداشت و کاشت فولیکول های زنده ، لازم است در فرد ابتدا بیحسی موضعی ایجاد گردد ،  رعایت فواصل کاشت فولیکول ها بر روی سر در نواحی کم پشت به دستیابی نتایج مطلوب از عمل کاشت منتهی خواهد شد.

حدود ۹ ماه الی یک سال زمان لازم است تا فولیکول ها وارد فاز رشد طبیعی خود شوند.

ترمیم موی طبیعی

ترمیم مو برای افرادی با موهای کم پشت

در این روش موهایی از جنس الیاف مصنوعی و یا الیاف موی طبیعی ، بر روی سر در نواحی کم پشت با چسب و گیره های مخصوص فیکس می شوند ، بدین ترتیب طی یک جلسه ، بدون درد و خونریزی و نیاز به بانک مو در فرد ، می توان موهایی هم حالت ، هم رنگ ، هم ضخامت و هم اندازه ی موهای فرد با تراکم بالایی ایجاد کرد.

جهت ترمیم موهای کم پشت به کمک موی طبیعی می توان از موهای طبیعی خود فرد ( موهای ناحیه ی سر ، سینه ، ران ، کمر و … ) استفاده کرد و یا اینکه از موهای افراد دیگر استفاده نمود ، در این روش فقط ساقه ی مو مورد نیاز می باشد و نیازی به ریشه ی موها نمی باشد.

اگر چه روش ترمیم مو به صورت موقت می باشد ، اما افراد بسیاری هستند که به دلایلی قادر به انجام عمل کاشت و پیوند مو نیستند ، لذا به کمک این روش می توان به ترمیم موهای کم پشت پرداخت.

معمولا شیوه ی قرار گیری موهای ترمیمی در موهای کم پشت شده ، به صورت قرار گیری موهای شبیه سازی شده در لا به لایه موهای طبیعی فرد می باشد.

موهای ترمیمی علاوه بر امکان قرارگیری مابین موها ، می توان آنها را روی پوست و زیر پوست سر نیز ثابت کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم