مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی سوخته با دکلره و نگهداری از آنها

ترمیم موی سوخته با دکلره | ترمیم سوختگی مو با دکلره | ترمیم موی سر سوخته
  • 2 دسامبر 2018
  • 879 بازدید
  • بدون نظر

ترمیم موی سوخته با دکلره و نگهداری از آنها

امروزه بسیاری از خانم ها و آقایان را مشاهده می کنید که به تغییر رنگ موهای خود پرداخته اند و سعی بر این دارند تا زیبایی خود را دو چندان کنند. دقت داشته باشید گرچه این تغییرات باعث افزایش زیبایی می شود اما باید بدانید که این اقدامات مشکلات زیادی را با خود به همراه دارد. در واقع دکلره باعث از دست دادن رطوبت و زیبایی مو می شود و موها را خشک کرده و حتی در برخی موارد باعث سوختگی می شود. اما همواره روش هایی برای ترمیم موی سوخته با دکلره وجود دارد. انواع روش های ترمیمی مانند استفاده از پروتئین ها، آبرسان های قوی برای برگرداندن رطوبت موها میتواند موثر باشد. در صورتی که هیچ کدام از روش ها جواب نداد باید به سراغ کوتاه کردن مو بروید

ترمیم موی سوخته با دکلره | ترمیم سوختگی مو با دکلره | ترمیم موی سر سوخته

برگرداندن رطوبت مو برای ترمیم موی سوخته با دکلره

دقت داشته باشید اگر در نظر دارید تا به ترمیم موی سوخته با دکلره بپردازید باید علاوه بر اینکه از داروهای مرطوب کننده استفاده کنید باید به سراغ راه حل های دیگر بروید و از اسیدهای چرب طبیعی برای رسیدن به نتیجه مطلوب به کار گیرید. برای انجام این کار باید نسبت به اسیدهای چرب اطلاعات زیادی بدست آورید اینکه بدانید زعفران یکی از غنی ترین این گیاهان می باشد میتواند به شما کمک کند تا با استفاده از آن در ماسک های خانگی خود به نتیجه ای مطلوب دست پیدا کنید.

همچنین میتوانید از زعفران به تنهایی با مالیدن چند قطره روغن زعفران بر روی کف دست و سپس بر روی موهایتان آنها را از خشکی درآورید. و زیبایی را دوباره به آنها برگردانید.

ترمیم موی سوخته با دکلره | ترمیم سوختگی مو با دکلره | ترمیم موی سر سوخته

کاشت مو میتواند گزینه ای مناسب باشد؟

همانطور که میدانید این روزها افراد از کاشت مو برای رفع بسیاری از مشکلات مربوط به موهای خود استفاده می کنند اما نکته ای که وجود دارد این است که آیا این روش نتیجه خوبی را به همراه دارد؟ دقت داشته باشید پیوند مو تنها در صورتی میتواند نتیجه بخش باشد که بانک موی افراد آسیبی ندیده باشد و یا افراد دچار ریزش موی موضعی شده باشند از همین رو میتوان گفت که این روش برای ترمیم موی سوخته با دکلره خیلی نمیتواند نتیجه بخش بوده و آنها را به آن چیزی که میخواهد برساند در واقع پزشکان اصلا استفاده از کاشت مو را توصیه نمی کنند.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم