مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی سر از کمر با روش HRT

ترمیم موی سر از کمر
  • 25 آگوست 2018
  • 346 بازدید
  • بدون نظر

ترمیم موی سر از کمر با روش HRT

کم پشت بودن موها در ناحیه ی سر و یا ایجاد طاسی در این ناحیه ، لزوم کاشت مو را درفرد ایجاد میکند،جهت کاشت و پیوند مو ، موهای پشت سر که در برابر هورمون ریزش مقاوم هستند،بهترین کاندید محسوب میشوند ، اما چنانچه موهای این ناحیه قوی نباشند و یااینکه جهت پیوند،فرد به مقدار لازم از بانک موی پشت سر بهره مند نباشد،میتوان از موهای صورت و بدن برای این منظور استفاده کرد،از سوی دیگر در افرادی که به هردلیلی امکان عمل کاشت مو وجود ندارد،میتوان از روش ترمیم مو کمک گرفت، در این مقاله، ترمیم موی سر از کمر با روش HRT مورد بررسی قرارگرفته شده است.

در روش ترمیم، موهایی از جنس الیاف مصنوعی و یا موهای طبیعی که بسیار گران هستند،می توان جهت ایجاد تراکم لازم مو در ناحیه ی سر کمک گرفت،یکی از روش های مدرن جهت ایجاد تراکم مورد نیاز مو، روش HRT می باشد ، ترمیم مو در زیر پوست ، روی پوست و مابین موها،شیوه هایی است که در روش HRT میتوان عمل ترمیم مو را انجام داد.

ترمیم موی سر از کمر

ترمیم موی سر از کمر

در رابطه با ترمیم موی سر از کمر با روش HRT می توان عنوان نمود که در این روش ، از موهای کمر که فرد به وجود آنها نیازی ندارد ، می توان استفاده کرد ، بدین ترتیب که با ابزار مخصوص مو از کمر فرد جدا می شود ، سپس این موها به کمک فیکس کننده های مخصوصی نظیر ؛ چسب ، نوار و یا گیره به ناحیه ی سر ثابت می شود.

ترمیم مو به کمک موهای طبیعی کمر موجب ایجاد تراکم طبیعی و زیبای  خواهد شد ، زیرا حالت دادن و رنگ کردن این موها به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

چنانچه فرد به طاسی کامل دچار شده باشد ، در روش HRT موهای ترمیمی که از کمر برداشته می شوند ، زیر پوست سر فرد فیکس می شوند ، اگر طاسی ناحیه ای داشته باشد ، موهای روی پوست سر فیکس خواهند شد و اگر فرد کم پشتی مو داشته باشد ، موهایی که جهت ترمیم به کار می روند ، لا به لایه موهای فرد فیکس خواهند شد.

ترمیم موی سر از کمر

ترمیم مو به روش HRT

روش ترمیم مو به شیوه ی HRT با توجه به نیاز افراد می تواند ، تراکم مناسب مو را در فرد ایجاد کند.

استفاده از موهای طبیعی جهت ترمیم به روش HRT بسیار گران خواهند بود ، لذا استفاده از موهای کمر خود فرد می تواند موجب کاهش هزینه های ترمیم در فرد گردد.

استفاده از موهای کمر در مردان جهت ترمیم مو به روش HRT ، به دلیل داشتن این نوع موها در کمر و همچنین کوتاه بودن مدل موی مردانه ، کارایی بیشتری دارد.

جهت ترمیم مو به روش HRT ، نیازی به خارج کردن موهای کمر از ریشه نخواهد بود زیر روشHRT ، روشی موقتی ترمیم مو می باشد و با عمل زیبایی کاشت و پیوند مو که در آن به کاشت و پیوند فولیکول های زنده ی مو در زیر پوست سر اقدام می گردد ، کاملا متفاوت می باشد ، در ترمیم مو ، موهای رشد نخواهد کرد و در صورت کوتاه کردن آنها ، مو در همان اندازه باقی می مانند ولی در کاشت مو ، فولیکول های پیوند به رشد طبیعی خواهند رسید و پس از کوتاه کردن ، مجددا رشد می کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم