مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

استاندارترین روش ترمیم موی جلوی سر

ترمیم موی جلوی سر
  • 31 اکتبر 2018
  • 657 بازدید
  • بدون نظر

استاندارترین روش ترمیم موی جلوی سر

همانطور که میدانید ریزش مو یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی است که میتواند برای افراد رخ دهد زیرا همانطور که میدانید این روش ارتباط بسیار مستقیمی با زیبایی افراد دارد از همین رو همواره تلاش می کنند تا این مشکل را برطرف کنند. در این راستا باید بگوییم که برخی از افراد ترجیح می دهند که از روش ترمیم موی جلوی سر خود استفاده کنند. در واقع ترمیم مو امروزه به روش های مختلفی از جمله روش hrt، روش sut ، روش prp انجام می شود و میتواند افراد را به آن چیزی که مد نظر دارند برساند.

ترمیم موی جلوی سر

بهترین روش ترمیم موی جلوی سر

نکات زیادی در رابطه با ترمیم موی جلوی سر وجود دارد اما نکته ای که از اهمیت بالایی برخوردار است این است که شما باید نسبت به تمامی روش هایی که در ترمیم مو مورد استفاده قرار میگیرد آگاهی پیدا کنید و سپس از میان آنها بهترین را انتخاب کنید. از همین رو باید بگوییم که به عقیده بسیاری از پزشکان روش hrt یکی از بهترین روش های ترمیم مو محسوب می شود. در این روش یک لایه ی بسیار نازک شبیه سازی شده همانند پوست سر بیمار تهیه می شود و سپس آن را در ناحیه مورد نظر قرار میدهند. به صورتی که هیچ کس نمیتواند متوجه عمل شما شود.

معایب ترمیم موی جلوی سر

مسلما دانستن مزایای یک روش درمانی کمک می کند تا افراد به سمت آن روش سوق پیدا کنند اما آگاهی از معایب آن یکی از راه هایی است تا بدانند چه چیزی بعد از انجام آن برایشان رخ می دهد. از همین رو در این قسمت در نظر داریم تا در رابطه با ترمیم موی جلوی سر توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. این معایب عبارتند از:

  • این عمل هزینه بسیار بالایی را به نسبت سایر روش های درمانی دارد.
  • میتواند یک ظاهر مصنوعی را برای افراد پدید آورد.
  • امکان استفاده در استخر و شنا را برای بیمار از بین می برد.
  • امکان اینکه نیاز بع تعویض مرتب داشته باشند بسیار زیاد است.
  • امکان رشد مجدد نیز در آنها وجود ندارد.

ترمیم موی جلوی سر

مزایای روش ترمیم موی جلوی سر

پس از اینکه در رابطه با معایب این روش توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم حال در نظر داریم به سراغ مزایای روش ترمیم موی جلوی سر برویم. در این راستا باید بگوییم که یکی از اصلی ترین مزایای این روش عدم نیاز به بانک مو می باشد. همچنین تشابه بسیار زیادی میان موی ترمیمی با موی طبیعی وجود دارد که باعث می شود هیچ کس متوجه انجام این عمل نشود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم