مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم اسکار بعد از کاشت مو در اقایان

ترمیم اسکار بعد از کاشت مو
  • 4 نوامبر 2018
  • 515 بازدید
  • بدون نظر

ترمیم اسکار بعد از کاشت مو در اقایان

در سالهای اخیر متقاضیان کاشت مو افزایش زیادی یافته است به همین دلیل سوالات بیشتری در مورد این روش مطرح میشود که همین باعث شده تصمیم بگیریم در مقالات مختلف که منتشر میکنیم به پاسخ این سوالات بپردازیم تا مشکلات و ابهاماتی که در مورد کاشت مو وجود دارد برطرف شود. این کار باعث میشود تا بیمار بتواند با اطلاعات بیشتر به استفاده از روش های کاشت مو بپردازید. ترمیم اسکار بعد از کاشت مو یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد در سوالات خود مطرح می کنند به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ترمیم اسکار بعد از کاشت مو

بهترین روش ترمیم اسکار بعد از کاشت مو

همانطور که میدانید استفاده از برخی روش های کاشت مو عوارض خاصی به دنبال خواهد داشت که در برخی موارد بیماران مجبور خواهند بود برای رفع آن ها از درمان های تکمیلی استفاده کنند. به وجود آمدن اسکار بعد از کاشت مو از عوارضی است که در روش هایی مانند FUT به وجود خواهد آمد و ظاهر نامطلوبی را به وجود خواهد آورد به همین دلیل باید برای رفع آن از روش های موثر استفاده نمود.

برای ترمیم اسکار بعد از کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد که بیماران میتوانند با استفاده از آن شاهد رفع این مشکل باشند اما از میان این روش ها کاشت موی مجدد در نقاطی که در آن اسکار به وجود آمده بهترین روش میباشد چون با استفاده از این روش میتوان بدون کمترین مشکل و به صورت قطعی شاهد رفع جای بخیه و اسکار هایی که به وجود آمده بود.

ترمیم اسکار بعد از کاشت مو با تزریق کلاژن

برای ترمیم اسکار میتوان از کلاژن تراپی یا روش های تزریق کلاژن استفاده کرد. استفاده از این روش باعث می شود تا با افزایش کلاژن شاهد ترمیم خود به خودی اسکار و جای بخیه باشیم. به دلیل اینکه کلاژن تراپی عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت بسیاری از متخصصان توصیه میکنند از این روش برای ترمیم اسکار بعد از کاشت مو استفاده شود.

ترمیم اسکار بعد از کاشت مو

لیزر آوندی برای ترمیم اسکار

در برخی موارد میتوان برای ترمیم کردن اسکارهای بعد از کاشت موی سر از لیزر آوندی استفاده کرد. استفاده از این روش باعث میشود تا رگ های خونی که باعث تغذیه ی اسکار میشود جمع شوند و اسکار تغذیه نشود که همین مورد در اکثر موارد باعث از بین رفتن جای بخیه و زخم های کاشت مو خواهد شد.

البته باید توجه داشته باشید که انتخاب بهترین روش برای ترمیم اسکار مو به عهده ی متخصصان زیبایی است و با توجه به شرایطی که بیمار دارد از بهترین روش استفاده خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم