مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نظرات درباره ترمیم ابرو یا هاشور

  • 1 سپتامبر 2018
  • 445 بازدید
  • بدون نظر

نظرات درباره ترمیم ابرو یا هاشور

برای خانم ها داشتن ابروهایی پرپشت و خوش فرم بسیار مهم می باشد و از آنجا که در اثر برداشتن بیش از حد ابروها و دیگر عوامل مخرب ، موهای این ناحیه از صورت در زنان به کم پشتی یا طاسی دچار می شود ، همواره استفاده از روش های ترمیم مو که شامل مداد کشیدن ابرو ، تاتو و هاشور زدن ، می باشد ؛ مورد توجه و استفاده قرار دارد ،در این مقاله ، نظرات خانم ها درباره ترمیم ابرو یا هاشور ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

ترمیم ابرو یا هاشور ابرو

معایب هاشور ابرو

عمل هاشور کردن ابرو ، پس از مدتی بی روح و یکنواحت می گردد ، همچنین عدم طبیعی بودن ظاهر ابرو از جمله معایب این روش می باشد که سبب برتری روش کاشت ابروی طبیعی خواهد شد.

درد و خونریزی و احتمال بالای انتقال بیماری های خطرناکی نظیر ؛ ایدز و هپاتیت در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی ، از دیگر معایب هاشور ابرو می باشد.

ترمیم ابرو یا هاشور ابرو

ترمیم ابرو یا هاشور ابرو

در رابطه با نظرات خانم ها درباره ترمیم ابرو یا هاشور می توان عنوان نمود که همواره خانم ها روش دائمی رفع مشکل کم پشتی موی ابروها را بیشتر می پسندند ، لذا ترمیم مو با عمل کاشت و پیوند مو که در این روش از موهای طبیعی و زنده ی فرد استفاده می گردد و نتایج طبیعی ، زیبا و ماندگاری را ایجاد می کنند ، در نظر آنها نسبت به روش های دردناک ، هزینه بردار و موقتی نظیر هاشور و تاتو بسیار بهتر است ، اما چیزی که در این میان باعث کشیده شدن بیشتر زنان به سمت عمل هاشور زدن در مقایسه با عمل کاشت و پیوند مو می شود ، هزینه ی بالای عمل کاشت و پیوند مو می باشد.

هزینه کاشت و پیوند ابرو

پرداخت هزینه ی بسیار بالای کاشت و پیوند ابرو از دلایل اصلی عدم رواج آن میان خانم هایی است که نیاز به ترمیم ابرو دارند ، در مقابل عمل هاشور زدن ابرو با اینکه به تمدید مرتب نیاز دارد و همواره با درد همراه است اما هزینه ی بسیار کمتری دارد که باعث افزایش طرفداران آن شده است.

ترمیم ابرو یا هاشور ابرو

ترمیم ابرو یا هاشور ابرو

اگر چه در برخی مراکز مجری کاشت و پیوند ابرو ، امکان پرداخت اقساطی هزینه ی عمل وجود دارد ، اما این راهکار تنها در برخی کلینیک ها که تعداد محدودی دارند ، وجود دارد، لذا افراد بسیاری نمی توانند بدین طریق عمل پیوند ابرو را انجام دهند.

با این حال ، اگر چه هزینه پیوند ابرو بالاتر است اما به دلیل معایب هاشور و نیاز به تمدید این روش ، بهتر است از روش دائمی و ایمن کاشت ابرو استفاده شود ، هزینه کردن در این رابطه برای یک بار و برای همیشه است که صرفه جویی زیادی در وقت و انرژی فرد حاصل خواهد کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم