مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم ابروی شکسته آقایان

ترمیم ابروی شکسته

ترمیم ابروی شکسته آقایان

متاسفانه به علت اینکه آقایان نمیتوانند از لوازم آرایشی برای رفع نواقص زیبایی خود استفاده کنند در اکثر موارد از چهره ی خود رضایت کافی نخواهند داشت که همین باعث میشود اعتماد به نفس خوبی نداشته باشند. مثلا برای شکستگی ابرو خانم ها میتوانند از لوازم آرایشی استفاده کنند و به راحتی آن را پنهان کنند در حالی که همین مشکل در زیبایی آقایان تاثیر زیادی خواهد گذاشت. در ادامه به ترمیم ابروی شکسته آقایان خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ترمیم ابروی شکسته

بهترین روش ترمیم ابروی شکسته آقایان

همانطور که اشاره کردیم آقایان نمیتوانند از روش های موقت برای ترمیم ابروی شکسته استفاده کنند به همین دلیل باید به فکر استفاده از روش های موثر و دائمی باشند. متاسفانه باید این موضوع را بدانید که روش های زیادی برای رشد موهای جدید در قسمت شکسته شده ی ابرو وجود نخواهد داشت به همین دلیل در صورتی که به علت شکستگی ابرو دچار مشکل شده باشید باید از کاشت ابرو استفاده کنید.

کاشت ابرو بهترین روش برای رفع شکستگی ابرو خواهد بود چون در آن متخصصان به انتقال فولیکول های سالم از پشت سر به ابروها میپردازند و همین کار باعث میشود موهای جدید رشد دائمی داشته باشند. هزینه کاشت ابرو نسبت به سایر روش های بیشتر است اما به علت اینکه نتایج آن دائمی است قطعا در بلند مدت در مقایسه به روش های دیگر به صرفه خواهد بود و به شدت پیشنهاد میشود.

ترمیم ابروی شکسته

ترمیم ابروی شکسته با هاشور ابرو

برای ترمیم ابروی شکسته آقایان میتوان از هاشور ابرو هم استفاده کرد. این روش برای افرادی که توانایی پرداخت هزینه ی کاشت ابرو را ندارند بسیار مناسب خواهد بود. در این روش با استفاده از دستگاه ها و رنگ های مخصوص تارهای مو شبیه سازی میشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد نتایج قابل قبولی خواهند بود و در اکثر موارد تفاوت آن با موهای طبیعی قابل مشاده نخواهد بود.

ترمیم ابروی شکسته

روش های خانگی برای ترمیم ابروی شکسته

متاسفانه برای ترمیم ابروی شکسته روش های خانگی موثر نخواهند بود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم در صورتی که دچار این مشکل شده اید به هیچ وجه با استفاده از روش های خانگی زمان خود را هدر ندهید. اگر حداقل ۶ ماه از ریزش ابروهایتان گذشته و شاهد رشد آن نبوده اید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که روش های خانگی چندان موثر نخواهند بود به همین دلیل باید سراغ روش های دیگر بروید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4/5 - (1 امتیاز)
4/5 - (1 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

3 پاسخ به “ترمیم ابروی شکسته آقایان”

 1. حسین محمدی گفت:

  سلام
  ببخشید هر نوع شکستگی ابرو با لیزر و کاشت ابرو درست عین روزاولش میشه

  • نوین هیر گفت:

   سلام، درود بر شما
   بله دقیقا مثل روز اول میشه، دوست عزیز برای دریافت مشاوره ی رایگان میتونید با شماره ۲۶۴۰۰۵۷۷-۰۲۱ تماس بگیرید

 2. رسا گفت:

  آیا تتو روش مناسبی برای شکستگی بسیار کوچک خوب هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم