مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تراکم بالای کاشت ابرو با استفاده از روش های مدرن

تراکم بالای کاشت ابرو
  • 25 آگوست 2018
  • 555 بازدید
  • بدون نظر

تراکم بالای کاشت ابرو با استفاده از روش های مدرن

کاشت ابرو، از جمله عمل های زیبایی ارائه شده در کلینیک های زیبایی است که به واسطه ی آن می توان تراکم بالایی از مو را در ابرو ایجاد کرد ، از آنجا موی ابرو در اثر عوامل مختلفی نظیر؛ بیماری عادت به کندن موی ابرو، استرس و فشارهای عصبی، اختلالات هورمونی، جراحی، بیهوشی، شیمی درمانی و … دچار ریزش می گردد، لذا عارضه کم پشتی مو یا بی مو ناحیه ای و یا ریزش کامل ابرو، هم در زنان و هم در مردان رخ می دهد، در این مقاله، تراکم بالای کاشت ابرو با استفاده از روش های مدرن مورد بررسی قرار گرفته شده است.

تراکم بالای کاشت ابرو

تراکم بالای کاشت ابرو

در رابطه با تراکم بالای کاشت ابرو با استفاده از روش های مدرن می توان عنوان نمود که عمل زیبایی کاشت و پیوند مو از جمله روش های مدرنی است که به کمک آن می توان مشکل کم پشتی و ریزش موی ابرو را در افراد مختلف درمان نمود.

کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو، برای پیوند موی زنده و طبیعی به ابرو که پس از مدتی رشد کرده و همانند موهای ابرو طبیعی خواهند بود، ابتدا در ناحیه بانک موی فرد موها کوتاه می شوند ، (موهای کنار گوش و پست سر) سپس بیحسی موضعی ایجاد می گردد تا درد حاصل از برداشت مو فرد را آزار ندهد ، پس از آن با روش مناسب (FIT ، FUT ، SUT ) فولیکول های مو برداشت می شوند، در این میان روش FIT که به کمک دستگاه پانچ فولیکول های مو را می توان برداشت نمود از سایر روش ها مناسب تر می باشد.

تراکم بالای کاشت ابرو

پس از مرحله ی برداشت، نوبت به جداسازی ناخالصی ریشه ی موها که شامل چربی و پوسته است، خواهد رسید، در مرحله ی آخر نیز محل ابرو بیحس خواهد شد و تعداد فولیکول ها مورد نیاز ابرو، با دقت بالایی در حالت های خواب ابرو پیوند زده خواهند شد.

کاشت ابرو، کاری ظریف و بسیار حساس می باشد که نتایج رضایت بخش از آن به مهارت، تجربه، هنر و تخصص پزشک جراح بستگی دارد.

تراکم بالا

در صورت دارا بودن فرد از بانک موی کافی، می توان تراکم بالایی از موها را در ابروی فرد ایجاد کرد که جهت ایجاد تراکم بالا ، بهتر است عمل کاشت طی دو مرحله انجام شود، زیرا در این صورت به فولیکول های پیوندی مرحله ی اول، فرصت و فضای کافی جهت رشد و نمو داده می شود و درصد موفقیت عمل افزایش خواهد یافت و در نهایت در مرحله ی دوم می توان تراکم دلخواه مو را در ابرو ایجاد کرد.

تراکم بالای کاشت ابرو | کاشت ابرو با تراکم بالا | روش کاشت ابرو با تراکم بالا

کاشت ابرو در کلینیک چه مزایایی دارد

مسلما وقتی به سراغ انجام عمل های زیبایی می روید که مزایایی را نیز برای شما به همراه داشته باشد. از همین رو در این قسمت در نظر داریم تا در رابطه با مزایای کاشت ابرو در کلینیک توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم این مزایا عبارتند از:

  • ابروهایی طبیعی و زیبا را برای متقاضیان فراهم می آورد.
  • افراد می توانند فرم و حالت دلخواه را برای ابروهای خود به وجود آورند.
  • دوران نقاهت بسیار کمی دارد
  • در روش های کاشت ابرو هیچگونه نیازی به بیهوشی نیست.

تراکم بالای کاشت ابرو | کاشت ابرو با تراکم بالا | روش کاشت ابرو با تراکم بالا

دلیل مراقبت از ابروی کاشته شده

در رابطه با مراقبت های بعد از کاشت ابرو باید بدانید که اقداماتی که در این راستا انجام می شود باعث می شود که افراد در راستای نتیجه ای که مد نظر دارند حرکت کنند و این اقدامات به آنها این اجازه را می دهد که در زمان کمتر به آن چیزی که می خواهند دست پیدا کنند. شاید با خود بگویید که تنها عمل جراحی کافیست. اما باید بگوییم که این مراقبت ها بخشی از روند کاشت ابرو می باشند و در صورتی که انجام نشوند نمی توان گفت که افراد عمل خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. در واقع در این روش هم پزشک و خود بیمار باید با یکدیگر همکاری کرده تا آن چیزی که میخواهند را فراهم آورند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم