مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تجربه کاشت مو به روش fit

تجربه کاشت مو به روش fit
  • 26 سپتامبر 2018
  • 1115 بازدید
  • بدون نظر

تجربه کاشت مو به روش fit

یکی دیگر از روش های غیر جراحی کاشت مو روش fit می باشد که این روش نیز مزایا و معایب مختص به خود را دارد و معمولا در دو روز با فاصله زمانی استراحت بیمار انجام می گیرد زیرا در این روش نیز انتقال تعداد زیادی از فولیکول های مو از پشت سر در یک جلسه به نواحی خالی از مو کار مشکل و زمان بری خواهد بود اما تجربه کاشت مو به روش fit چگونه تجربه ای می باشد.

کاشت مو به روش fit

در کاشت مو به روش fit که بدون جراحی انجام می گیرد فولیکول های مو به صورت گروهی و تکی از پشت سر به وسیله پانچ های لیزری دستی برداشته می شوند و پس از نگهداری در محلول نمک سرد به جلوی سر پیوند زده می شوند.

تجربه کاشت مو به روش fit

تجربه کاشت مو به روش fit

کاشت مو با روش fit به دقت و ظرافت بالایی متخصص نیاز دارد و در اغلب اوقات به دلیل استفاده از دستگاه های لیزری دستی حفره هایی در محل برداشت و کاشت موها ایجاد می گردد که به بانک موی فرد نیز آسیب وارد خواهد کرد و همچنین جلسات طولانی و مکرر کاشت مو با این روش باعث از بین رفتن کیفیت فولیکول ها کاشت مو با این روش نتایج موفقیت آمیزی برای بیمار در پی نخواهد داشت.

تجربه موفق کاشت مو به روش fit

کاشت مو با روش fit اگر تحت نظر متخصص با تجربه صورت بگیرد باعث جلوگیری از ایجاد اسکار در پوست سر خواهد شد ، این روش کاشت مو بدون بخیه و خونریزی انجام می گیرد و بهبود بیمار با این روش کاشت مو سریعتر از روش های جراحی ایجاد خواهد.

تجربه کاشت مو به روش fit

تجربه کاشت مو به روش fit

تجربه ناموفق کاشت مو به روش fit

کاشت مو با روش fit اگر در مراکز کاشت مو ی نامعتبر انجام بپذیرد باعث از بین رفتن بانک موی بیمار خواهد شد، برخی از بیماران با این روش کاشت مو به چند جلسه کاشت نیاز خواهند داشت و به دلیل فشاری که با استفاده از این روش بر روی موهای پیوند زده شده ایجاد می گردد ممکن است موها پس از کاشت طی یک سال دچار ریزش کامل گردند و دیگر رشدی نداشته باشند.

تجربه کاشت مو به روش fit

در کاشت مو با روش fit به دلیل استفاده از پانچ دستی که حاوی سوزن های باریک فلزی می باشد موهای بیمار باید بسیار کوتاه گردد و به همین دلیل این روش کاشت مو برای افرادی که موی پشت سر خود را همواره کوتاه نگه می دارند بسیار مناسب می باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم