مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تجربه دوستان در کاشت مو

تجربه دوستان در کاشت مو
  • 8 سپتامبر 2018
  • 2320 بازدید
  • بدون نظر

تجربه دوستان در کاشت مو

استفاده از تجربیات دیگران در هر زمینه ای همواره راهنمایی خوبی برای پیمودن مسیرهای مختلف و پر ریسک خواهد بود، زیرا وقتی می توان از نتیجه ی یک عمل به کمک تجربه ی دیگران آگاه شد، چرا باید وقت، انرژی و هزینه ی خود را تلف کرد، با مشورت با دوستانی که تجربه کاشت موی سر را داشته اند می توان در انتخاب یک کلینیک خوب یا روش مناسب کاشت مو بهره لازم را برد. از همین رو در این مقاله ، تجربه دوستان در کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت مو

در عمل زیبایی کاشت مو ، موهایی همراه با ریشه ( فولیکول مو ) که قابلیت رشد و نمو دارند ، از ناحیه ی پشت سر استخراج می شوند و در محل ریزش کرده ، با ایجاد شکاف های ریزی با دقت زیاد پیوند زده خواهند شد و چندین ماه بعد ( ۱۲ الی ۲۴ ماه ) موها به طور کامل رشد خواهند کرد و نتیجه ی عمل نمایان می گردد.

تجربه دوستان در کاشت مو

انتخاب روش مناسب کاشت مو

به دلیل متفاوت بودن بانک مو در افراد مختلف روش های مختلفی نیز جهت کاشت مو وجود دارد که در این میان توجه به وضعیت ناحیه ریزش کرده، وضعیت بانک موی فرد، سطح انتظارات فرد از کاشت مو، الگوی ریزش مو و مهارت پزشک جراح و… در انتخاب روش مناسب کاشت مو موثر خواهد بود، هرچه بانک موی قوی فرد داشته باشد می تواند چندین روش را برای کاشت موی سر انتخاب کند، همین طور بانک موی ضعیف نیز باعث کمتر شدن روش های کاشت مو را برای انتخاب فرد متقاضی خواهد شد.

تجربه دوستان در کاشت مو

در رابطه با تجربه دوستان در کاشت مو می توان عنوان نمود که ایجاد تراکم معقول و نسبی در ناحیه ی سر ، در اثر ایجاد ظاهری زیباتر سبب بالا رفتن حس اعتماد به نفس در فرد می شود ، لذا دوستان در رابطه با تجربه ی خود از عمل کاشت مو ، ضمن اعلام رضایت کامل از نتیجه ی عمل ، دوستان دیگر را نیز به عمل کاشت مو تشویق و ترغیب می کنند.

تجربه دوستان در کاشت مو

همواره تعریف و تمجید دوستان از مورد بخصوصی نظیر کاشت مو ، تاثیر زیادی در تصمیم گیری فرد برای اقدام به کاشت مو خواهد داشت زیرا مشاهده ی عینی نتیجه ی کاشت مو ، این اثر پذیری را دوچندان خواهد کرد و فرد با اطمینان بیشتری از نتایج موفق کاشت مو ، اقدام به انجام این عمل زیبایی خواهد کرد.

انتخاب بهترین پزشک متخصص کاشت مو

جهت انتخاب بهترین پزشک متخصص کاشت مو می توان اطلاعات لازم در مورد سابقه ی عمل های انجام شده ، سوابق تحصیلی ، تخصص و مهارت پزشک و …. را از طریق سایت های معتبر پزشکی ، کلینیک های باسابقه و همچنین از طریق پرس و جو از دوستان و آشنایان کسب نمود که در این میان کسب اطلاعات لازمه از طریق دوستان و آشنایانی که عمل کاشت مو را نزد پزشک خاصی انجام داده اند ، به دلیل قابلیت مشاهده ی نتیجه ی حاصل از کاشت موی انجام شده ، روش مقبول تر و ملموس تری خواهد بود.

تجربه دوستان در کاشت مو | تجربه شخصی در کاشت مو | تجربیات کاشت مو

تجربیات کاشت مو در جوانان

افراد جوانی که دچار ریزش مو می شوند و با داشتن شرایط ایده آل با انتخاب مرکز کاشت موی مناسب با استفاده از جدیدترین روش های کاشت مو اقدام به کاشت مو می نمایند، به دلیل تراکم بالا و خط رویش طبیعی که در موهای خود از پیوند مو به دست می آورند و موی قابل رشد دائمی برای آنجا ایجاد می گردد بهترین تجربه شخصی از کاشت مو را خواهند داشت و همین طور روشی که برای کاشت مو استفاده می کنند به شرایط بانک موی آنها نیز بستگی خواهد داشت تا نتیجه دلخواه رقم بخورد.

تجربه دوستان در کاشت مو | تجربه شخصی در کاشت مو | تجربیات کاشت مو

تجرببات کاشت موی سر در خانم ها و آقایان

تفاوت الگوی ریزش مو در خانم ها و آقایان باعث تفاوت در انتخاب روش کاشت موی سر خواهد شد در نتیجه تجربیات متفاوتی را کاشت مو برای خانم ها و آقایان پدید می آید، معمولاً تجربیات آقایان در کاشت مو بیشتر از خانم هاست و به دلیل اینکه الگوی ریزش موی خانم ها موضعی است برای آنها از ترمیم مو استفاده خواهد شد اما در ظاهر آقایان تجربه کاشت موی طبیعی بازرتر و نمایان است. از همین رو برای کاشت مو سر بهتر است آقایان از تجربیات آقایان در این زمینه استفاده نموده و از نکات مهم در انتخاب کلینیک ، روش کاشت و سختی های دوران نقاهت بیشتر آگاه شوند.

تجربه دوستان در کاشت مو | تجربه شخصی در کاشت مو | تجربیات کاشت مو

تحربه کاشت موی مصنوعی

موی مصنوعی یا همان پروتز مو به افرادی که از بانک موی قوی و مناسبی بهره نمی برند و یا از عمل کاشت موی طبیعی ترس دارند توصیه می شود. این افراد باید برای انجام پروتز موی سر دقت داشته باشند و با کسانی که از روش کاشت موی مصنوعی استفاده کرده اند مشورت و مشکلات نگهداری پروتز مو را جوبا شوند. بهترین تجربه برای کاشت موی مصنوعی، کلبنیک است که فرد با مشاوره پزشک فیل از انجام عمل و مشاهد پروتز ها موی می تواند به راحتی انتخاب کند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم