مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو
  • 10 سپتامبر 2018
  • 4747 بازدید
  • بدون نظر

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو

از آنجاییکه ریزش موی افراد تاثیر زیادی در تخریب روحیه آنها دارد زمانی که این افراد مبادرت به ترمیم مو می نمایند در مورد شرایط موهای خود پس از کاشت بسیار حساس هستند و به دنبال روشی جهت تقویت موهای کاشته شده خود خواهند بود ، یکی از روش های تقویت مو پس از کاشت آن لیزر درمانی می باشد که باید دید تاثیر لیزر بعد از کاشت مو چگونه می باشد.

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو

استفاده از لیزر کم توان و سرد بعد از کاشت مو موجب افزایش جریان خون در پوست سر می گردد و باعث می گردد گلبولهای قرمز خون مواد مغذی و اکسیژن بیشتری را به فولیکول های موهای کاشته شده برسانند و از طریق تقویت این فولیکول ها باعث رشد سریع تر و ضخیم تر آنها شوند همچنین لیزر باعث تحریک متابولیسم فولیکول های مو و رشد آنها خواهد شد.

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو

افرادی که کاندید تاثیر لیزر هستند

تمام افرادی که از مشکل ریزش مو و کم پشتی ایجاد شده در موهای خود رنج می برند و همچنین افرادی که به تازگی کاشت مو انجام داده اند می توانند از تاثیرات لیزر کم توان در تقویت موهای خود بهره بگیرند.

مزایای لیزر بر کاشت مو

استفاده از لیزر پس از کاشت مو موجب افزایش جریان خود در پوست سر خواهد شد و انرژی انتقال داده شده از این منبع به فولیکول های مو باعث تقویت آنها و جلوگیری از ریزش مو و نازک شدن آنها پس از رشد خواهد شد.

تاثیر لیزر بعد از کاشت مو

عملکرد لیزر بر مو

انرژی اشعه ی لیزر در هنگام تابیدن به فولیکول های مو توسط سلول های پوست و فولیکول مو جذب می گردد و با تجمع این انرژی فولیکول شروع به بازسازی خود خواهد کرد و با افزایش گردش خون در پوست نیز پروتئین و ویتامین بیشتری توسط گلبول های قرمز به فولیکول های مو منتقل خواهد شد تا فولیکول ها تغذیه بهتری داشته باشند.

پیشرفت تکنولوژی در حوزه کاشت مو باعث گردیده است تا امروزه استفاده از لیزر کم توان به همراه داروها و محلولهای تجویز شده توسط متخصص باعث بهبود کیفیت موهای کاشته شده گردد و پس از تکمیل چرخه رشد این موها حجم و تراکم موها و ضخامت آنها افزایش چشمگیری داشته باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

3.8/5 - (5 امتیاز)
3.8/5 - (5 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم