مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین منابع غذایی برای رشد مو

بهترین منابع غذایی برای رشد مو
  • 29 اکتبر 2018
  • 339 بازدید
  • بدون نظر

بهترین منابع غذایی برای رشد مو

معمولا به علت مشغله های که بسیاری از افراد در طول روز دارند فراموش میکنند به رژیم غذایی خود توجه داشته باشید به همین دلیل دچار بیماری های مختلفی میشوند. ریزش مو یکی از مشکلاتی است که به دنبال سوء تغذیه و عدم دریافت ویتامین های مختلف به وجود خواهد آمد به همین دلیل برای اینکه موهای پرپشت و بلند داشته باشید باید به مصرف بهترین منابع غذایی برای رشد مو بپردازید. در ادامه به اهمیت مصرف بهترین منابع غذایی خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

بهترین منابع غذایی برای رشد مو

یکی از مواردی که معمولا بسیاری از افراد برای رشد مو به آن توجه کافی ندارند مصرف منابع غذایی مفید است به همین دلیل موهایشان دچار آسیب های مختلف از جمله نازکی و ریزش میشود. این در حالی است که بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی موهای خود دائما به مراکز زیبایی مراجعه میکنند و هزینه زیادی برای خرید لوسیون ها و شامپوهای خارجی صرف مینمایند.

بهترین منابع غذایی برای رشد مو

در صورتی که باید توجه داشته باشید در بسیاری از موارد میتوان با مصرف بهترین منابع غذایی برای رشد مو شاهد افزایش تراکم و رشد موها بود و حتی از ریزش مو و کچلی جلوگیری کرد به همین دلیل بهتر است در طول روز حتما به مصرف غذاهایی بپردازید که در آن ویتامین های کافی داشته باشد.

منابع غذایی مفید برای رشد مو ها

غذاهای زیادی وجود دارند که میتوانید برای افزایش رشد موها از آن ها استفاده کنید. منابع غذایی برای رشد مو ها چندان عجیب و قریب نخواهند بود کافی است تا جایی که امکان دارد کالری مورد نیاز خود را در طول روز از سبزیجات، میوه ها، حبوبات، لبنیات و به طور کلی غذاهای طبیعی و ارگانیک دریافت کنید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که استرس و اضطراب باعث کم شدن عناصر ضروری در بدن خواهد شد به همین دلیل افرادی که در معرض فشار روحی قرار دارند باید به مصرف منابع غذایی برای رشد مو بیشتر توجه داشته باشند.

بهترین منابع غذایی برای رشد مو

غذاهای مضر برای رشد موها

علاوه بر مصرف منابع غذایی مفید برای رشد مو باید به غذاهای مضر هم توجه داشته باشید تا با پرهیز از آن ها شاهد افزایش رشد موهای خود باشید. گوشت های فرآوری شده، سس های آماده، چربی های ترانس، غذاهای شور و چرب و نوشابه های گازدار از غذاهایی هستند که باید از مصرف آن ها پرهیز شود. برای انتخاب غذا ها و منابع غذایی برای رشد مو میتوانید از هرم تغذیه هم کمک بگیرید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم