مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین شامپوی ترمیم مو چیست ؟

بهترین شامپوی ترمیم مو
  • 29 اکتبر 2018
  • 685 بازدید
  • بدون نظر

بهترین شامپوی ترمیم مو چیست ؟

امروزه شاهد این تبلیغات گسترده ای در زمینه شامپوهای ترمیم مو هستیم. انواع مختلفی از این شامپوها در بازار موجود می باشد و همواره مشتریان بالقوه ای نیز دارد اما سوالی که در این میان مطرح می شود این است که آیا بهترین شامپوی ترمیم مو میتواند موثر باشد؟ در این راستا باید بگوییم شاید نتوان خیلی این شامپوها را مناسب دانست اما بهرحال تاثیر اندکی بر روی موهای آسیب دیده خواهند داشت و موها را از آن حالت خشکی و زبری خارج می کنند. دقت داشته باشید که این شامپوها به تنهایی کاربردی نداشته و باید در کنار آنها به سراغ ماسک های مو نیز بروید.

بهترین شامپوی ترمیم مو

بهترین شامپوی ترمیم مو

اکثر افراد به خصوص خانم ها بعد از اینکه موهای خود را رنگ می کنند موهایشان آسیب می بیند و به سراغ راه های درمان می روند. یکی از راه هایی که انتخاب می کنند شامپویی متناسب با موهایشان می باشد. در این راستا باید بگوییم که شما باید شامپوی ترمیم مو در حین استفاده باید به مدت ۵ دقیقه بر روی سر قرار داشته باشید و در آن مدت به طور مداوم موهایتان را ماساژ دهید. دقت داشته باشید با این کار مواد موجود در شامپوی ترمیم کننده به داخل موها نفوذ کرده و مواد مورد نیاز مو را تامین می کند و در نتیجه پس از مدتی شاهد شادابی موهایتان خواهید بود.

بهترین شامپوی ترمیم مو

نحوه انتخاب شامپوی ترمیم مو

برای اینکه بتوانید شامپوی ترمیم مو مناسبی انتخاب کنید همواره باید معیارهایی را برای او در نظر بگیرید. اگر بخواهیم به معیارهایی که برای این انتخاب باید در نظر بگیریم اشاره کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:

  • شامپوهایی که انتخاب میکنید باید دارد مواد قلیایی استاندارد باشد تا از بروز حساسیت و همچنین انواع بیماری های پوستی جلوگیری کنید.
  • نکته ی دیگری که وجود دارد این است که در حین خرید شامپو دقت داشته باشید تا شامپویی متناسب با جنس موهایتان را انتخاب کنید.
  • اگر سرتان شوره میزند دقت داشته باشید شامپویی معمولی انتخاب کنید.
  • اگر بالاتر از ۵۰ سال سن دارید باید از شامپو بچه استفاده کنند زیرا این گروه از افراد نباید شامپوهایی که مواد قلیایی دارند را استفاده کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم